Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Lēdurgā notiks Latvijas Televīzijas raidījuma “Tas notika šeit” filmēšana

2022-06-21

1. jūlijā plkst. 18.00 Lēdurgas muižas parkā norisināsies Latvijas Televīzijas raidījuma “Tas notika šeit” filmēšanas noslēguma diena, uz kuru aicināts ikviens interesents.

Raidījums “Tas notika šeit” ir par vietu un laiku. Pieredzējuši vēsturnieki un žurnālists Dāvids Ernštreits ierodas maz zināmos Latvijas pagastos, lai noskaidrotu to, ko, iespējams, nezina pat paši pagasta iedzīvotāji, kaut kas, kas sen aizmirsts vai dziļi noklusēts. Kāds īpašs notikums vai stāsts.

Trīs dienas – no 29. jūnija līdz 1. jūlijam – vēsturnieki un žurnālists Lēdurgā meklēs stāstus par nozudušiem dārgumiem, dažādiem pārpratumiem un kādu nokritušu lidmašīnu.

Trešās dienas vakarā raidījuma komanda stāstīs par to, ko atraduši, redzējuši un dzirdējuši par Lēdurgu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.