Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Šovakar Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies “Placebo”

2022-06-22

Šodien, 22. jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādi piepildīs britu rokgrupas “Placebo” ikoniskās melodijas. Pirms tam mūzikas mīļotājus un fanus izklaidēs igauņu apvienība “Sibyl Vane” un pašmāju grupa “Purple Negative”. Tā kā koncerts ir pilnībā izpārdots, biļetes uz to vairs nav pieejamas.

Ieeja pasākuma norises vietā no plkst. 19.00, plkst. 20.00 klātesošos priecēs grupa “Purple Negative”, plkst. 20.45 – apvienība “Sibyl Vane”, bet plkst. 21.45 uz skatuves kāps “Placebo”.

Koncerta organizatori aicina apmeklētājus un fanus ierasties norises vietā laikus. Lielā cilvēku skaita dēļ automašīnu sastrēgumi var veidoties arī pie autostāvvietām, tāpat arī drošības kontrole un biļešu pārbaude pie ieejas var prasīt vairāk laika.

Siguldas pils kvartālā pirms ieejas pilsdrupās tirgotāji piedāvās dažādu ēdienu un dzērienu klāstu. Apmeklētājiem būs pieejama arī “Placebo” un iesildītāju atribūtika. Pasākuma organizatori iesaka sagatavot skaidru naudu norēķiniem, jo lielā cilvēku skaita dēļ karšu termināli var nedarboties.

Tāpat organizatori atgādina, ka koncerta teritorijā nebūs iespējams ienest lietussargus, saliekamos krēslus, un aicina apmeklētājus padomāt par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Ar sīkākiem noteikumiem iespējams iepazīties “Biļešu serviss” tīmekļa vietnē vai uz elektroniskās biļetes.

VIP biļešu īpašniekiem būs pieejama VIP autostāvvieta, kas atrados iespējami tuvu pasākuma norises vietai, atsevišķa ieeja pilsdrupu teritorijā, iespēja vērot koncertu no pils D torņa galerijas sēdvietām, atsevišķa zona ar bāru un labierīcībām.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.