Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Aicina uz atklāto volejbola turnīru Inčukalna pagastā

2022-08-04

13. augustā plkst. 10.00 Inčukalna pamatskolas stadionā notiks atklātais turnīrs pludmales volejbolā. Turnīra mērķis ir popularizēt pludmales volejbolu Inčukalna pagastā, Siguldas novadā.

Pieteikties turnīram var līdz 11. augustam, rakstot uz e-pasta adresi girts.bunkus@gmail.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26528573.

Pludmales volejbola turnīru organizē Inčukalna Sporta centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.