Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Koncertuzdevumā “Dziesma Dejo. Deja Skan” pārstāvēts arī Siguldas novads

2022-08-04

Šajā nedēļas nogalē, 5. un 6. augustā, Mežaparka estrādē norisināsies koncertuzvedums “Dziesma Dejo. Deja Skan”, kurā pulcēsies vairāk nekā 6000 dalībnieku no Latvijas un ārvalstīm. Viņu vidū arī Siguldas novada deju kolektīvi – vecākās paaudzes deju kolektīvs “Sidrabdancis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dūka” un “Lēdurga”, kā arī jauniešu deju kolektīvs “Vizbulīte”.

Arī koncertuzveduma “Dziesma Dejo. Deja Skan” radošās komandas sastāvā ir novadnieki – Mārtiņš Klišāns (mākslinieciskais vadītājs, virsdiriģents), Agris Daņiļevičs (horeogrāfs un mākslinieciskās daļas vadītājs) un Indra Ozoliņa (virsvadītāja). Savukārt koncertuzveduma režisore ir Ilze Jakubovska, kultūras centra “Siguldas devons” pasākumu producente, kura Mežaparka estrādē uzburs neaizmirstamu, spēcīgu un strāvojošu noskaņu.

Koncertuzveduma repertuārs sastāv no labi zināmiem koru un deju pasaules numuriem, kā arī jaunrades. Mežaparka estrādē to izpildīs 14 mūziķu sastāvs, 53 kori un 105 deju kolektīvi no visas Latvijas, kā arī 10 ārzemju koru un deju kolektīvi.

Šoreiz skatītāju sēdvietas atradīsies atjaunotās Mežaparka estrādes korim paredzētās vietās, bet dalībnieki dejos laukumā, kur parasti atrodas skatītāju soli. Lai skatītājiem nodotu emocionālo vēstījumu, viss uzvedums būs dzīvajā izpildījumā.

Biļetes cena no 10 līdz 40 eiro. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes kasēs”, tostarp tiešsaistē.