Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

11. augustā Ukrainas atbalsta informācijas centrs darbosies Rīgas ielā 1 un Raiņa ielā 3

2022-08-05

11. augusta no plkst. 9.00 līdz 13.00 Siguldas Iespēju mājā Rīgas ielā 1 darbosies Ukrainas iedzīvotāju atbalsta informācijas centrs, kurā patvēruma meklētājiem no Ukrainas būs iespējams uzzināt par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību. Tāpat šajā dienā Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 Ukrainas civiliedzīvotāji, kuriem jau ir vīzas, varēs saņemt Latvijā izdotus personas kodus.

Atbalsta centrā Rīgas ielā 1 tiks sniegtas konsultācijas par valsts un pašvaldības sociālo atbalstu, kā arī palīdzība vīzu un uzturēšanās atļauju pieteikumu  sagatavošanai. Pašvaldības speciālisti palīdzēs sagatavot arī iesniegumu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras ģimenes pabalsta saņemšanai.

Plašāka informācija par atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem pieejama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.