Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Sunīšu Kopienas centrs aicina iedzīvotājus uz lekciju par garīgo veselību

2022-09-20

24. septembrī no plkst. 10.00 līdz 12.00 Sunīšu Kopienas centrā norisināsies izglītojoša lekcija, kuru vadīs garīgās veselības eksperte un psiholoģe Elīna Zelčāne.

Lai iedzīvotājiem ērtāk būtu nokļūt uz lekciju, tiks organizēts sabiedriskais autobuss, kas plkst. 9.20 būs Inciemā pie veikala un plkst. 9.40 Raganā pie Kultūras nama. Autobuss pēc lekcijas, plkst. 12.10 no Sunīšu Kopienas centra, iedzīvotājus aizvedīs arī atpakaļ.

Nodarbību cikls tiek organizēts ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu Siguldas novada pašvaldības projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!”.  Dalība lekcijā ir bez maksas.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.