Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldā noslēgusies Latvijas kausa sezona kalnu riteņbraukšanā

2022-09-20

Sestdien Siguldā, Fischer slēpošanas centrā, ar ceturtā posma sacensībām noslēdzās “VeloExpress” Latvijas kausa sezona kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskajā (XCO) krosā.

Sezonas finālposms sabraukušajiem dalībniekiem nelika vilties. Sacensību trases prasīja ne tikai daudz spēka, bet arī tehniskās iemaņas. Diena tika sadalītas divās daļās. Pirmie trasē devās jaunatnes un senioru grupu braucēji, kam sekoja junioru, dāmu un jaunāko amatieru grupu sacensības.

Pirmajā braucienā uzvaru absolūtajā vērtējumā svinēja “DTG – MySport” komandas sportists Rihards Lozbers, bet otrajā nepārspēts saistošā cīņā palika “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvis Rainers Zviedris.

Dāmu konkurencē 1. vieta Evelīnai Ermanei-Marčenko no “Giant&Liv team Latvia”, kura 2. vietā atstāja savu komandas biedreni Zani Priedi.

Sacensību posms Siguldā notika ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.