Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldā noslēgusies otrā radošā rezidence

2022-09-20

Svētdien noslēdzās šā gada otrā Siguldas radošā rezidence, kuras laikā rakstniece Evija Gulbe un ilustratore Linda Lošina strādāja pie turpinājuma bērnu iemīļotajai grāmatai “Bizbizmāsiņa”. Īpašu prieku autores viesošanās sagādāja Allažu bērnudārza un Mores pamatskolas audzēkņiem, ar kuriem kopā tika rīkota Kukainīšu ballīte un izpētīta Koko un Riko skolas soma.

Priecājamies par jauko rezidentu kompāniju un gaidīsim grāmatu par “Bizbizmāsiņas” piedzīvojumiem dārziņā!

Radošā rezidence notiek ar Siguldas novada pašvaldības, Vidzemes plānošanas reģiona, AS “Latvijas Valsts meži” un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.