Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Koprades laboratorijās skatāma koša gleznu izstāde

2022-09-21

Rudens tumšākajās dienās aicinām prieku gūt, apskatot un iedvesmojoties no mākslinieces Ilonas Vuškānes radītajām košajām gleznām. Ilonas Vuškānes mākslas darbi Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās būs apskatāmi līdz 13. oktobrim.

Par saviem darbiem māksliniece stāsta: “Esmu kā putns, kas brīvā lidojumā izkaisa sēklas. No sēklām top mani darbi, kuri grib vestīt par skaistumu un krāsām. Redzēt un radīt – tas ir par mani. Nezinu, kā no malas tas izklausās, bet tā es dzīvoju un radu, ar putna skatījumu un brīvību.”

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.