Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Novada skolās realizēs skolēnu pašpārvalžu iniciatīvu projektu “Kontakts”

2022-09-22

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.–2024. gadam ietvaros šā gada sākumā izsludināja atklāto projektu “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai”. Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam tiek īstenota, lai stiprinātu izglītības iestāžu (vispārizglītojošo skolu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu) pašpārvalžu attīstību.

Projekta “Kontakts” mērķis, īstenojot izglītojamo iniciatīvu projektus, ir stiprināt izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstību, sekmēt izglītojamo aktīvu pilsonisko līdzdalību un vairot visu izglītojamo labbūtību, tostarp sniegt atbalstu jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai. 

Projektu konkursā ar savām iniciatīvām startēja trīs Siguldas novada skolas – Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde, Siguldas pilsētas vidusskolas skolēnu pašpārvalde un Mālpils vidusskolas skolēnu pašpārvalde. Visi trīs skolu pašpārvalžu projektu iesniegumi tika apstiprināti un saņēma Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) finansējumu iniciatīvu realizēšanai.

Projekta aktivitātes skolās norisināsies līdz 2023. gada 31. janvārim.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.–2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada Jaunrades centra
Jaunatnes lietu speciāliste
Gunita Strazdiņa

Tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem, lai kopīgi pārrunātu Jaunatnes politikas attīstību reglamentējošos dokumentus. -  2022.g. “Iepazīsties – politika!" - Interešu izglītība Aizkrauklē