Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldas 1. pamatskolā norisinājusies “Erasmus+” projekta vizīte

2022-10-27

No 3. līdz 7. oktobrim Siguldas 1. pamatskolā viesojās “Erasmus+” projekta “Let’s meet in the clouds!” dalībnieki no skolām Čenstohovā Polijā, Sopuertā Spānijā un Semeļcos Horvātijā. Šī “Erasmus+” projekta mērķi ir attīstīt attālinātu tikšanos iespējas un pilnveidot interneta “mākonī” izvietoto informāciju, kas noder gan mācību darbam, gan atpūtai. Projekts tika izveidots vēl pirms vīrusa pandēmijas, kad sanāksmes “mākoņos” vēl bija neapgūta realitāte.

Tikšanās laikā Latvijā projekta dalībniekus sveica Siguldas 1. pamatskolas zēnu un meiteņu kora “Ievas” dalībnieki ar svētku koncertu. Deju kolektīvs “Purenīte” mācīja latviešu dejas aizraujošā sadanču pēcpusdienā, skolēni iepazina Siguldas jauno Tehnoloģiju centru, viesojās Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī iepazina Siguldu un pilsētas dabu.

Projekta ietvaros jau ir notikušas skolēnu apmaiņas vizītes Spānijā un Horvātijā. Projekta noslēguma vizīte notiks Polijā 2023. gada aprīlī, uz kuru dosies arī 8 Siguldas 1. pamatskolas skolēni.