Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Mores pamatskola piedalās raidījumā “Literatūre. Pamatskola”

2022-11-21

Šajā vasarā Mores pamatskolas 7. klases skolēni Elizabete, Normunds, Kristaps un Gatis piedalījās televīzijas raidījumā “Literatūre. Pamatskola”. Mores pamatskolas audzēkņi pēc Dainas Ozoliņas grāmatas “Pandēmijas detektīvi” izlasīšanas kļuva par īstiem pandēmijas detektīviem un atšķetināja rakstnieces aizdomu pilnos uzdevumus.

Raidījums ir par sešām mūsdienu latviešu autoru grāmatām. Kopā ar skolēniem tiek stāstīti spoku stāsti, atvērti starplaiku portālus un pētīti neparastus šķūnīšus. Raidījuma vadītāji: rakstnieki Marta Selecka un Gustavs Terzens.

Raidījums, kurā piedalās Mores pamatskolas skolēni, skatāms tiešsaistē šeit.