Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Mālpils Kultūras centrs aicina tirgotājus pieteikties Ziemassvētku tirdziņam

2022-11-22

10. decembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Mālpils Kultūras centra 1. stāva foajē norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, kura laikā mālpilieši un Mālpils viesi varēs sagaršot, aplūkot un pieskarties īstai svētku sajūtai. Būs iespēja iegādāties gardumus savam svētku galdam un jaukas dāvanas kā lieliem, tā maziem.

Tirgotāju pieteikšanās dalībai Ziemassvētku tirdziņā norit līdz 4. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit vai Mālpils Kultūras centra Facebook lapā. Īpaši tiek gaidīti tirgotāji, kuru sortimentā ir Ziemassvētku garšas, svētkiem atbilstošas dāvanas, kā arī dažādi adījumi, sveces un citi gada tumšajam un vēsajam laikam noderīgi produkti.

Papildus sezonas produktu iegādei un svētku sajūtas notveršanai plkst. 12.00 varēs baudīt mākslu skolas “Baltais flīģelis” pūtēju orķestra “Sudrabskaņa” koncertu Elmāra Rudzīša vadībā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.