Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Decembrī norisināsies “S!-Peld 2022” otrais posms

2022-11-23

9. decembrī plkst. 18.00 Siguldas Sporta centra peldbaseinā notiks peldēšanas sacensību “S!-Peld 2022” otrais posms, kas pulcēs gan lielus, gan mazus peldētājus. Šoreiz būs arī īpašs jaunums – sacensības mazajā peldbaseinā 2015.–2016. gadā dzimušajiem un jaunākiem bērniem. Peldēšanas sacensību mērķis ir popularizēt peldēšanu visās vecuma grupās, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu.

Peldēšanas sacensībās aicināts piedalīties ikviens peldēšanas entuziasts. Sacensības norisināsies brīvajā stilā, un dalībnieki varēs izvēlēties startēt kādā no desmit vecuma grupām.

Sacensību reģistrācija sāksies plkst. 17.00. Paši mazākie SV7 grupu peldētāji ar 10 metru peldējumu startēs plkst. 18.00. SV9 grupu peldētāji ar 25 metru peldējumu un SV11 grupu peldētāji ar 50 metru peldējumu startēs plkst. 18.40. SV13 grupu peldētāji ar 50 metru peldējumu startēs plkst. 19.00, savukārt pārējās grupas no SV15 līdz pat SV50+ 100 metru peldējumu veiks ar startu plkst. 19.20.

Sacensību nolikums lasāms šeit. Anketa anketa dalības reģistrācijai sacensībās pieejama šeit.

Sacensību norisi atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.