Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi demonstrēs izrādi “Kaķīša dzirnavas”

2023-01-19

Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi aicina uz izrādi “Kaķīša dzirnavas” 3. februārī plkst. 19.00 Siguldas pagasta Kultūras namā.

Izrāde veidota pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem, taču mūsdienīgā formā. Izrādes scenogrāfijā tiek izmantoti otrreiz lietojamie materiāli un skolēnu zīmējumi. Siguldas 1. pamatskola ieguvusi ekoskolas statusu, līdz ar to jebkurā mācību procesā tiek domāts par mūsdienīgu, ilgtspējīgu un dabai draudzīgu materiālu izmantošanu.

Izrādē tiek stāstīts par šodien tik ļoti svarīgām cilvēciskām vērtībām – līdzcietību un iejūtību vienam pret otru un prieku ikdienas solī. Uz izrādi aicināts ikviens, katrs varēs ieklausīties kaķīša dzīves gudrībās, kā arī baudīt skolēnu priekšnesumus.

Tajā piedalās Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi, 2.–4.klašu koris, zēnu un meiteņu koris “Ievas” un deju kolektīvs “Purenīte”.

Izrādes garums ir 60 minūtes. Tā pirmo reizi demonstrēta 2022. gada 21. decembrī Siguldas 1.pamatskolas Ziemassvētku pasākumā.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.