Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Aicina amatniekus un mājražotājus pieteikt dalību gadatirgū

2023-03-22

 

Mālpils Kultūras centrs aicina amatniekus un mājražotājus pieteikt savu dalību Mālpils “Pavasara gadatirgū” un “Mālpils zemeņu svētku 2023. mājražotāju un amatnieku tirgū”.

14. maijā Mālpils stadionā norisināsies Mālpils pavasara tirgus, kuram pieteikties iespējams aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu. Pieteikšanās Mālpils pavasara gadatirgum noslēgsies 23. aprīlī plkst. 23.59.

Savukārt 1. jūlijā Mālpilī, Nākotnes ielā norisināsies jau trešais Mālpils zemeņu svētku amatnieku un mājražotāju tirgus. Mālpils zemeņu svētkos īpaši akcentējama zemene, tādēļ aicinām tirgotājus padomāt par zemenes iekļaušanu piedāvātajā produkcijā un tirdzniecības vietas noformēšanā.

Piesakies “Mālpils zemeņu svētku 2023. mājražotāju un amatnieku tirgum”, aizpildot anketu. Pieteikšanās Mālpils zemeņu svētku 2023. mājražotāju un amatnieku tirgum noslēgsies 11. jūnijā plkst. 23.59.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.