Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi piedalās nodarbībās “Blēņas un Ziedonis”

2023-03-23

No 20. līdz 22. martam Siguldas 1. pamatskolas 5.–7. klašu skolēni projekta “Latvijas skolas soma” laikā piedalījās Rakstniecības un mūzikas muzeja rīkotajās nodarbībās “Blēņas un Ziedonis”.

Nodarbībās audzēkņi uzzināja, ko, kā un kāpēc vāc un glabā Rakstniecības un mūzikas muzejā. Tad skolēnu uzdevums bija noklausīties Imanta Ziedoņa darbu “Pasaka par smalku žogu” un saprast, kāda ir pasakas, kur kopā darbojas dažādi tēli, doma. Pēc tam skolēniem pašiem bija iespēja radoši izpausties – radīt pasaku, kur darbojas tēli no dažādām Imanta Ziedoņa pasakām.

7.b klases skolēni pēc nodarbības secināja, ka nodarbība bija lieliska, labi, ja šādas literatūras stundas būtu biežāk, jo var darīt kaut ko citu, izklaidēties un uzzināt kaut ko jaunu.