Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Vēl ir iespēja pieteikt dalību “Ēnu dienām” Siguldas novada pašvaldībā

2023-03-24

Norisinās trešā un pēdējā kārta dalībnieku pieteikumiem “Ēnu dienām” Siguldas novada pašvaldībā. Jau pēc divām nedēļām, 5. aprīlī,  projekta “Ēnu dienas 2023” laikā skolēniem Siguldas novada pašvaldībā būs iespēja iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, viņu ikdienu un darba pienākumiem. Nāc ēnot Siguldas novada pašvaldības Personāla pārvaldes speciālistu, Siguldas novada jaunatnes lietu speciālistu, Lēdurgas bibliotēkas vadītāju, Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāju un citas.

Ja ēnu dienas portālā neatrodi sev interesējošo Siguldas novada pašvaldības vakanci raksti uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv un mēs Tev to piemeklēsim Tavai profesijas izvēlei atbilstošāko speciālistu. 

Lai pieteiktos, skolēni aicināti meklēt Siguldas novada pašvaldības vakances “Ēnu dienas 2023” oficiālajā tīmekļa vietnē enudiena.lv/vakances un iesniegt savu pieteikumu, īsi raksturojot sevi. Pieteikties “Ēnu dienām” var no 28. līdz 30. martam.

“Ēnu diena” ir pasaulē atpazīstama un atzīta “Junior Achievement” karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā tie apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā “Ēnu diena” ir biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Norises mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.