Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldas novada Jaunrades centra vasaras pulciņu un nodarbību projekts “Vasarnīca”

2023-05-23

Siguldas novada Jaunrades centrā visu vasaru iespējams apmeklēt dažādas interešu izglītības pulciņu nodarbības. Plānotas aktivitātes jūnijā, jūlijā un augustā. Aicinām sekot līdzi informācijai, jo jūnija beigās tiks izziņots pulciņu papildu saraksts jūlijam un jūlija beigās- augustam.

1. Jaunākā skolas vecuma bērnu radošuma centra “Ideju Namiņš” nodarbības notiks otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Grupā tiek uzņemti 20 bērni, kuri kopā ar skolotājiem darbojas norādītajā laikā sešas dienas. Katru dienu paredzēts radošais, pētnieciskais darbs, kā arī bērnu vadītās meistarklases un āra aktivitātes. Vecākiem jānodrošina bērnus ar ērtiem apaviem, galvassegu, ūdens pudeli un pusdienu kastīti.

Vasaras grupu laiki: 1. grupa 20.–29. jūnijs; 2. grupa 4.–13. jūlijs; 3. grupa 18.–27. jūlijs; 4. grupa 2.–10. augusts; 5. grupa 15.–24. augusts.

2. Tekstilmākslas studijas nodarbības notiks jūnija trešdienās plkst. 13.30.

3. Gleznošanas studijas nodarbības notiks jūnija trešdienās plkst. 11.00.

4. Mākslas studijas nodarbības notiks jūnija otrdienās plkst. 14.30.

5. Folkloras kopas “Kokles” nodarbības notiks jūnija pirmdienās plkst. 14.30.

6. Praktiskā elektronika 7., 9., 14. un 16. jūnijā plkst. 16.00 (bērniem no 10 gadiem).

Augustā notiks arī Tehnoloģiju pulciņu izziņas dienas (robotika, programmēšana, prototipēšana un konstruēšana, lidmodelisms, dronu skola). Sīkāka informācija par to un pieteikšanās notiks jūlija beigās.

Visas nodarbības ir ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz tālruņa numuru 67973863, 67972432 (līdz plkst. 12.00) vai 67972434.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.