Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkne iegūst Goda rakstu starptautiskā konkursā

2023-05-23

Apsveicam Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” interešu izglītības audzēkni Paulu Karlīnu Piekusu (9 gadi) ar iegūto Goda rakstu 51. Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē-konkursā “Lidice 2023”!

Konkursa darba nosaukums “Balerīna ar sarkanām puantēm”. Paldies skolotājai Dacei Andersonei par ieguldīto darbu un aizrautību.

Konkursā Čehijā piedalījās 538 darbi no Latvijas. Kopumā tika iesūtīti 16 416 darbi no 83 pasaules valstīm. Pēc rūpīgas darbu izvērtēšanas, godalgoti 1305 darbi ar 1356 balvām, tai skaitā 187 medaļām. 127 autoriem, vienam kopdarbam un 59 izglītības iestādēm piešķirtas medaļas “Lidices roze”. Starptautiskā vērtēšanas komisija  piešķīrusi 11 autoriem  medaļas “Lidices roze” autoriem un 39 Goda rakstus mākslas darbu autoriem no trīsdesmit Latvijas izglītības iestādēm.


Informāciju sagatavoja:
Elīna Gruzniņa