Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldā norisināsies Siguldas novada skolu sporta diena “Esi celmlauzis”

2023-09-18

Lai jauniešu vidū veicinātu veselīgu dzīvesveidu, rosinātu fiziski darboties un mācītu sadarbībspējīgas savstarpējās attiecības, kas balstās uz uzticēšanos un paļaušanos, 27. septembrī Siguldā tiks organizēts saliedējošs klašu sporta dienas pasākums “Esi celmlauzis”. Tajā piedalīsies 7.–12. klašu skolēni no visām Siguldas novada skolām.

Katrai klašu grupai būs iespēja ne tikai aizraujoši, aktīvi un lieliski pavadīt dienu kopā, bet arī plecu pie plecu cīnīties par titulu “Siguldas novada sportiskākā un aktīvākā klase”. Sporta dienā klasēm tiks organizētas dažādas neierastas, atraktīvas un sportiskas aktivitātes, kuras ne tikai stiprinās līderības un sadarbības prasmes, bet arī veicinās klašu komandu vienotību un spēju citam citu atbalstīt.

Pasākuma mērķis ir iedrošināt ikvienu būt celmlauzim. Stiprināt sevī pasākuma pamatvērtību – veselā miesā vesels gars –, jo fiziskās aktivitātes labvēlīgi ietekmē indivīda kopējo veselības stāvokli, uzlabo emocionālo labsajūtu un samazina stresu.

Siguldas novada skolu sporta diena tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros, Siguldas novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes Sporta nodaļai sadarbojoties ar biedrību “Piedzīvojumu Garāža” un jauniešu iniciatīvu centru “Mērķis”.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.