Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Notiks Latvijas Orientēšanās čempionāts nakts distancē un “Siguldas Rudens”

2023-09-26

No 29. līdz 30. septembrim Siguldas apkārtnē norisināsies orientēšanās sacensības – Latvijas Orientēšanās čempionāts nakts distancē un “Siguldas Rudens”. Katras no sacensībām pulcēs ap 600 sportistu no visas Latvijas. Aicinām ikvienu izmēģināt orientēšanos un just līdzi sacensībām!

Orientēšanās sportā sportistiem pēc iespējas ātrākā laikā ar kartes palīdzību jāatrod kontrolpunkti, kas ir izvietoti mežā. Uz sacensībām ņem līdzi savus skriešanas apavus un sporta apģērbu. Lietus vai vējš, nakts vai diena mums, orientieristiem, netraucē – tāpēc iepazīsties ar laikapstākļiem un saģērbies atbilstoši!

Latvijas čempionātam naktī iepriekš jāpiesakās līdz 26. septembrim plkst. 23.59 tiešsaistē, bet “Siguldas Rudenim” – līdz 27. septembrim plkst. 23.59 tiešsaistē. Piesakoties dalībai uz vietas sacensību centrā, būs pieejams ierobežots karšu skaits.

Siguldas novada ID karšu īpašnieki var saņemt 10 % atlaidi dalībai sacensībās.

Sacensības organizē Latvijas Orientēšanās federācija, biedrība “A2” ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.