Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Novadā īsteno “Erasmus+” maza mēroga partnerības projektu “Be Mobile!”

2023-09-26

Siguldas novada Jaunrades centra jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis” sadarbībā ar Gulbenes novada Jauniešu centru “Bāze” un divām jauniešu organizācijām no Rumānijas īsteno “Erasmus+” maza mēroga partnerības projektu “Be Mobile!”, nodrošinot iespēju attīstīt Siguldas novadā mobilo darbu tajās vietās un pagastos, kur nav skolu un jauniešu centru, lai jauniešiem būtu iespēja saturīgi pavadīt savu brīvo laiku kopā ar vienaudžiem, iepazīt jaunatnes darbu un iesaistīties dažādās aktivitātēs.

Projekta ietvaros no jūlija tiek īstenots mobilais darbs ar jaunatni Krimuldas pagasta Raganā, Sunīšos un Inciemā, Allažu pagasta Allažos, Mālpils pagasta Mālpilī, Lēdurgas pagasta Lēdurgā, Inčukalna pagasta Gaujā un Inčukalnā. Ar mobilā darba palīdzību tiek iepazīti jaunieši, apzinātas viņu vēlmes, vajadzības un iespējas. Plānots, ka projekta īstenošanas gaitā jauniešiem tiek dota iespēja kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku, iepazīt jaunatnes darbu Siguldas novadā, iesaistīties dažādās aktivitātēs un veicināt piederības sajūtu Siguldas jauniešu kopienai un novadam kopumā. Projekta ietvaros mobilais darbs ar jaunatni pagastos tiks īstenots līdz pat šā gada decembra beigām.

Līdz šim projekta ietvaros ir notikušas jau divas darbā ar jaunatni iesaistīto pieredzes apmaiņas vizītes – gan Rumānijā, gan Latvijā. Jūlija noslēgumā jaunatnes darbinieki no jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” un no Gulbenes novada Jauniešu centra “Bāze” devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Rumāniju, lai smeltos pieredzi no rumāņu jaunatnes organizācijām par to, kā tiek īstenots mobilais darbs ar jaunatni Rumānijas lauku – kalnu reģionos. Savukārt, septembra sākumā rumāņu organizāciju “CSCD” un “Curba de Cultura” pārstāvji viesojās pieredzes apmaiņas vizītē Latvijā, lai iepazītu mobilā darba ar jaunatni norisi Siguldas un Gulbenes novadā.

Projekts ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības. Raksts atspoguļo tikai autora viedokli, un Komisija nav atbildīga par tajā ietvertās informācijas iespējamo lietojumu.

 

Informāciju sagatavoja:
jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis”
projektu vadītāja
Lelde Lapsa

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.