Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldā notiks tulkošanas darbnīca ar dzejniecēm no Latvijas un Vācijas

2023-09-27

No 25. septembra līdz 1. oktobrim Siguldā notiks “Atdzejas darbnīca”, kurā piedalīsies astoņas dzejnieces no Latvijas un Vācijas. 27. septembrī plkst. 18.00 Siguldas kafejnīcā “Valhalla Lounge” dzejnieces piedalīsies cikla “[Ie]nāc literatūrā” pirmajā rudens sezonas sarunā ar Guntaru Godiņu.

Platformas “Latvian Literature” rīkotā “Atdzejas darbnīca” jau otro gadu norisināsies Siguldā, tās laikā darbnīcas vadītājas – tulkotājas un sinoloģes Ievas Lapiņas – vadībā taps atdzejojumi abās valodās. “Atdzejas darbnīcas” dalībnieces ir latviešu autores Madara Gruntmane, Inga Gaile, Anna Belkovska un Agnese Rutkēviča un vācu dzejnieces Anna Hetcere (Anna Hetzer), Karla Reimerte (Karla Reimert), Anne Zeidele (Anne Seidel) un Andra Švarca (Andra Schwarz).

Tulkošanas pieredzi Siguldā bagātinās iespēja uz vietas apspriest atdzejas jautājumus ar pašām autorēm, raisot sarunas gan par izvēlētajiem tekstiem, gan tulkojamības iespējām kopumā.

Saruna ciklā “[Ie]nāc literatūrā” notiek katra mēneša vienā no trešdienām. To vada tulkotājs un dzejnieks Guntars Godiņš, uz sarunu aicinot dzejniekus, rakstniekus, tulkotājus no Latvijas un citām valstīm.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.