Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Papildināts: Tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas pašvaldības pakalpojumu portāls e.sigulda.lv

2023-09-27

Papildinājumi veikti 27. septembrī plkst. 12.00 – traucējumi sistēmā ir novērsti!

Informējam, ka 27. septembrī konstatētas tehniskas problēmas Siguldas novada pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Līdz ar to pakalpojumi, tostarp balsošana par iedzīvotāju padomju kandidātiem, šobrīd vietnē e.sigulda.lv nav pieejama.

 

 

Patlaban atbildīgie speciālisti veic nepieciešamos darbus, lai atrisinātu situāciju. Informēsim novadniekus, kad problēmas e.sigulda.lv tiks novērstas. Tikmēr aicinām iedzīvotājus nepieciešamos pakalpojumus saņemt klātienē pašvaldības klientu apkalpošanas centros vai valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros to darba laikā:

  • Allažos, Birzes ielā 4;
  • Gaujā, Centra ielā 6;
  • Inciemā, Inciema torņa 1. stāvā;
  • Inčukalnā, Atmodas ielā 4;
  • Mālpilī, Nākotnes ielā 1;
  • Morē, Siguldas ielā 11;
  • Raganā, Parka ielā 1;
  • Siguldā, Raiņa ielā 3.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!