Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Aicina piedalīties bezmaksas dienas nometnē “Nāc bariņā”

2023-09-27

Biedrība “r.a. “Siltumnīca”” aicina Siguldas novadā dzīvojošos Ukrainas un Latvijas bērnus un jauniešus piedalīties bezmaksas dienas nometnē “Nāc bariņā”. Nometnes notiks Krimuldas pagastā. Biedrība piedāvā divas identiskas dienas nometnes dažādos periodos. Katrs dalībnieks drīkst piedalīties vienā nometnē.

Nometnes norises laiks: no 29. septembra līdz 1. oktobrim vai no 20. oktobra līdz 22. oktobrim. Vienas nometnes dalībnieku skaits: 10 Latvijas bērni un 10 Ukrainas bērni. Nometnes dalībnieku vecums: 7 līdz 18 gadi.

Nometnes programmā iekļautas saliedēšanās spēles, radošās aktivitātes, nakts pārgājiens mēness gaismā, netradicionālās sporta spēles, ēst gatavošanas darbnīca un citas aktivitātes ar mērķi veicināt ukraiņu civiliedzīvotāju (bērnu un jauniešu) iekļaušanos Latvijas sabiedrībā.

Ja vecākiem vai aizbildņiem nav iespēju nogādāt dalībnieku nometnē, biedrība piedāvā nogādāt dalībniekus uz nometnes vietu un pēc nometnes atpakaļ uz dzīvesvietu.

Plašāka informācija un pieteikšanās nometnei tīmekļa vietnē www.rasiltumnica.lv.

Valsts finansēta nometne projektā “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm”.

Projektu īsteno Valsts izglītības satura centrs un Siguldas novada pašvaldība.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.