Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Veselības dienā aicinām piedalīties brīvdabas aktivitātē un izcilpot Siguldas novadu

2023-09-28

Jau sestdien, 30. septembrī, visā Siguldas novadā norisināsies Veselības diena. Sekmējot iedzīvotāju interesi par veselīgu dzīvesveidu un rūpēm par sevi, šajā dienā būs iespēja bez maksas veikt dažādas veselības pārbaudes un apmeklēt lekcijas. Tāpat novadnieki un citi interesenti jau šobrīd var doties aptuveni četru kilometru garā pastaigā, piedaloties vēl nebijušā brīvdabas aktivitātē “Izcilpo Siguldas novadu”.

Cilpošanas spēle “Izcilpo Siguldas novadu” veidota tā, lai ikviens sev ērtā laikā un vietā varētu tajā piedalīties un izzināt novadu. Aktivitātes cilpas sastāda dažādas tēmas un uzdevumus. Kopējais pastaigas ilgums – aptuveni divas stundas.

Kā sagatavoties aktivitātei?

Lejupielādē vai atjaunini lietotni “Loquiz”. Svarīgi atļaut lietotnei piekļūt ierīces atrašanās vietai, fotokamerai un galerijai. Uzlādē viedierīci vai sagatavo līdzi ārējo bateriju. Saģērbies pastaigai atbilstoši laikapstākļiem.

Kā sākt spēli?

Lietotnē “Loquiz” nepieciešams ievadīt lietotājvārdu – siguldasnovads un paroli – 2023. Iepazīsties ar spēles instruktāžu un spied “Sākt spēli”. Pēc tam parādīsies uzraksts “Ievadiet komandas nosaukumu”, izdomā un ievadi komandas nosaukumu un dalībnieku vārdus un spied “OK”. Sāc cilpot sevis izvēlētā maršrutā!

Aicinām baudīt zelta rudeni un izcilpot Siguldas novadu!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.