Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ar 1. oktobri Mālpils pagastā darbus uzsāks jaunais teritorijas apsaimniekotājs

2023-09-28

Siguldas novada pašvaldība 15. augustā parakstīja līgumu ar  SIA “Eco Baltia vide” par “Mālpils pagasta teritoriju kopšanas un uzturēšanas darbiem”. Pakalpojuma sniedzējs darbus uzsāks šā gada 1. oktobrī.

Līgums paredz Mālpils pagasta teritoriju parku, skvēru, celiņu, ietvju, autobusu pieturvietu platformu un rotaļu laukumu uzturēšanu saskaņā ar Tehnisko specifikāciju un atbilstoši attiecināmajiem normatīvajiem aktiem.