Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Šodien vēl var pagūt pieteikt pretendentus apbalvojumam “Gada novadnieks” un “Goda novadnieks”

2023-10-04

Vēl tikai šodien, 4. oktobrī, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt pretendentus apbalvojumam “Siguldas novada Gada novadnieks 2023” un “Siguldas novada Goda novadnieks 2023”.

Apbalvojumu var saņemt novadnieki, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Siguldas novada attīstībā vai sabiedriskajā dzīvē.

Anketa pretendentu pieteikšanai ir pieejama tiešsaistē, kā arī visos pašvaldības klientu apkalpošanas centros:

 

  • Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Siguldā, Raiņa ielā 3;
  • klientu apkalpošanas centrā Allažos, Birzes ielā 4;
  • Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Morē, Siguldas ielā 11;
  • Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Mālpilī, Nākotnes ielā 1;
  • klientu apkalpošanas centrā Inciemā, Anšlava Eglīša ielā 5;
  • Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Inčukalnā, Atmodas ielā 4;
  • klientu apkalpošanas centrā Raganā, Parka ielā 1.

Apbalvojumam “Siguldas novada Gada novadnieks” var pieteikt personu, norādot tās vārdu un uzvārdu, kā arī vispusīgu nopelnu aprakstu par periodu no pagājušā gada oktobra līdz šā gada oktobrim. Pieteiktos kandidātus un pamatojumu nominēšanai izvērtēs Siguldas novada pašvaldības Apbalvojumu komisija, bet nomināciju ieguvējus apstiprinās Siguldas novada pašvaldības domes deputāti. Nomināciju ieguvušās personas tiks godinātas valsts svētkos, un tiks informētas personīgi.

Apbalvojumu “Siguldas novada Goda novadnieks” piešķir reizi mūžā par īpašiem nopelniem Siguldas novada labā. Pretendentus izvirza Siguldas novada pašvaldības domes komitejas, iesniedzot apbalvojumam pieteiktās personas nopelnu aprakstu. Apbalvojuma saņēmēju apstiprina ar pašvaldības domes lēmumu.

 

Foto: Edgars Semanis