Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Siguldas novada uzņēmējiem – iespēja pilnveidot digitālās prasmes

2023-10-04

Siguldas novada pašvaldības iestāde “Siguldas novada Attīstības aģentūra” sadarbībā ar Siguldas Tehnoloģiju izglītības centru septembrī aizsāka bezmaksas mācības Siguldas novada uzņēmējiem. Mācību mērķis ir pilnveidot digitālās prasmes, izmantojot mūsdienīgās un modernās IT tehnoloģijas, dažādas programmas un digitālā mārketinga rīkus. 

Balstoties uz pavasarī veiktās aptaujas rezultātiem un, apkopojot Siguldas novada uzņēmēju norādītās vajadzības, Siguldas Tehnoloģiju izglītības centrs piedāvā bezmaksas digitālo prasmju pilnveidošanas mācību programmas:

1.    Tiešsaistes grafiskās noformēšanas rīka “Canva” 21 h kurss 

  • Norise: no 2023. gada 11. oktobra līdz 22. novembrim; trešdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00. Dalībnieku skaits – līdz 12 (brīvu vietu nav); papildu grupa – no 2023. gada 29. novembra līdz 2024. gada 17. janvārim; trešdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00;
  • Programma;
  • Pieteikšanās anketa.

2.      Tiešsaistes grafiskās noformēšanas rīka “Canva” mini 9 h kurss

3.      Google rīki bez priekšzināšanām, 21 h kurss

  • Norise: no 2023. gada 17. oktobra līdz 28. novembrim katru otrdienu no plkst. 9.00 līdz 12.00.  Dalībnieku skaits – līdz 12.
  • Programma;
  • Pieteikšanās anketa.

4.      Dizaina domāšanas darbnīca, 3 h kurss 

5.     Dizaina domāšanas darbnīca, 8 h kurss 

Mācības ir paredzētas Siguldas novada mikro uzņēmējiem, uzņēmumu darbiniekiem, pašnodarbinātajām personām un saimnieciskās darbības veicējiem.