Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Decembra sākumā “Baltajā flīģelī” aicina uz uzvedumu visai ģimenei

2023-11-15

Sestdien, 9. decembrī, plkst. 14.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” būs iespēja noskatīties uzvedumu visai ģimenei “Andersena pasakas Ziemassvētkos”.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sapņu, cerību, pārdomu un ilgu pilns. Un tas ir vislabākais laiks, lai, īsinot garos ziemas vakarus, lasītu pasakas un iztēlotos, kāda ir tā princese, kurai izgulēties traucēja viens vienīgs zirnis, piedzīvotu karaļa vēlmi pēc jaunā tērpa, kā būt kopā ar neglītu pīlēnu, viņa piedzīvojumiem bagātajās pārvērtībās.

Uzvedumā skanēs klasiskā mūzika. Izrādes veidotāji – Cēsu mazais teātris, Diāna Krista Stafecka, Ivo Martinsons, Mārtiņš Liepa un Ilze Liepa. Izrādes garums – 60 minūtes.

Biļetes cena 5–15 eiro. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, tostarp tiešsaistē.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40%.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.