Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

18. novembrī notiks skrējiens “Izskrien Latviju Siguldā”

2023-11-15

Turpinot iesākto tradīciju, jau sesto gadu Latvijas dzimšanas dienā, 18. novembrī, norisināsies kopskrējiens “Izskrien Latviju Siguldā”. Tajā aicināti piedalīties mazi un lieli aizrautīgie siguldieši un pilsētas viesi, kopīgi izskrienot Latvijas kontūras robežu. Lai piedalītos skrējienā, nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Kopskrējiena sākums – plkst. 10.30 pie Krišjāņa Barona pieminekļa Siguldā. Distances garums būs aptuveni 8,2 kilometri, distance nebūs marķēta. Skrējiens vedīs cauri Siguldas ielām, kā arī Gaujas senielejas takām; aptuvenais skrējiena ilgums – viena stunda un 20 minūtes.

Dalībnieki aicināti ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un skrējiena laikā izmantot savas viedierīces, lai pēc tam dalītos ar Latvijas dzimšanas dienā paveikto maršrutu.

Skrējienu “Izskrien Latviju Siguldā” organizē “Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas” sadarbībā ar Taku skrējēju.

Dalība – bez maksas

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.