Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Valsts svētku balle Siguldas pagasta Kultūras namā ar grupu “Perlamutrs”

2023-11-16

Siguldas pagasta Kultūras nams aicina uz tradicionālo Valsts svētku balli piektdien, 17. novembrī, plkst. 21.00. Šoreiz par labu mūziku un pasākuma noskaņu rūpēsies grupa “Perlamutrs”.

Grupas piedāvājumā daudzpusīgs un bagātīgs dziesmu repertuārs, kurā apvienotas iemīļotākās latviešu dziesmas, kā arī ārzemju mūzikas pērles. Dziesmu izpildījums veidots ar Country mūzikas elementiem, lai radītu pozitīvu noskaņu un aicinātu dejot ikvienu jau no pirmās dziesmas.

Harizmātiskais grupas solists Didzis Melderis plašāku atpazīstamību guva šovā “X–faktors”, saņemot žūrijas atzinību un daudzas skatītāju simpātiju balvas. Ikviens grupas dalībnieks ar savu tēlu un personību nodrošina interesantu dzīvo performanci, lai priecētu gan acis, gan ausis.

Pasākums pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu. Biļetes cena – 15 eiro,Siguldas novada ID karšu īpašniekiem – 12 eiro. Biļetes iespēja iegādāties Siguldas pagasta Kultūras namā. Maksājumus iespējams veikt tikai ar skaidru naudu.