Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Izsludināts Siguldas novada pieaugušo mūžizglītības 2024. gada projektu konkurss

2023-11-17

Siguldas novada pašvaldība aicina līdz 8. janvārim pieteikties Siguldas novada pieaugušo mūžizglītības projektu konkursam, kura mērķis ir veidot labvēlīgus nosacījumus iedzīvotāju mācību iniciatīvām un atbalstīt izglītotas, radošas un aktīvas sabiedrības iesaisti, veidot pievilcīgu, saistošu dzīves vidi, kurā cilvēkiem ir nodrošināta iespēja apgūt dzīves prasmes un veiksmīgi realizēt savu potenciālu.

Konkursā tiks atbalstītas iniciatīvas – radošās darbnīcas, meistarklases, nodarbības, un semināri, kas atbilst 2024. gada konkursa mērķim un prioritātēm:

  • inovatīvu pasākumu, aktivitāšu piedāvājums iedzīvotāju prasmju apguvei un personības pilnveidei;
  • sociālās izolētības mazināšana lauku teritorijās, sekmējot mūžizglītības kultūras popularizēšanu;
  • zaļās prasmes zaļākai dzīvei.

Konkursā var piedalīties jebkura juridiska vai fiziska persona, kura normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs. Katrs pretendents konkursā var iesniegt ne vairāk kā divus projektus.

Pašvaldības piešķirtā līdzfinansējuma apmērs vienam projektam ir līdz 100% procenti no kopējām projekta izmaksām, bet ne vairāk kā 1500 eiro. Konkursā pieejamais finansējuma apjoms ir 15 000 eiro.

Plašāka informācija par konkursu pieejama nolikumā. Aizpildīta pieteikuma veidlapa, projekta apraksts, tāme un cita pēc projektu pieteicēju ieskatiem nozīmīga informācija līdz 8. janvārim jāiesniedz vienā no šiem veidiem:

  • personīgi iesniedzot pieteikumu kādā no Siguldas novada klientu apkalpošanas centriem darba laikā vai nosūtot pa pastu uz adresi Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, un projekta kopiju elektroniski nosūtot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv;
  • elektroniski parakstīta dokumenta formā vienā dokumentā, nosūtot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv.

Par konkursa rezultātiem Izglītības pārvalde pretendentus informēs piecu darba dienu laikā pēc Komitejas lēmuma pieņemšanas, nosūtot elektronisko vēstuli uz projekta pieteikumā norādīto e-pasta adresi. Konkursa atbalstītie projekti tiks publicēti pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

Individuālas konsultācijas par projektu sagatavošanu iespējamas, sazinoties ar Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes pieaugušo izglītības projektu vadītāju, rakstot e-pastu uz izglitiba@sigulda.lv.