Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Mores pamatskolas skolēni viesojas Iekšlietu ministrijā un policijas koledžā

2023-11-17

Novērtējot valstisko drošību, Patriotu nedēļas laikā Mores pamatskolas 8. un 9. klašu skolēni viesojās Iekšlietu ministrijā, kur par valstiski svarīgām lietām saprotami un interesanti pastāstīja ministrijas darbinieki.

Dienas turpinājumā skolēni apmeklēja Valsts policijas koledžu, kur koledžas pasniedzēji un instruktori iepazīstināja skolēnus ar kinologa profesiju, piedāvāja viņiem pārbaudīt savas spējas XVR virtuālās realitātes simulācijā, kā arī virtuālajā šaušanā. Skolēniem bija iespēja arī izpētīt dažāda veida policijas dienesta automašīnas.

Dienas nobeigumā skolēni pie Brīvības pieminekļa nolika ziedus un svecītes. Mores pamatskola pateicas Ainaram Latkovskim par organizatorisko atbalstu.

 

Foto: Māris Zariņš