Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

ID karšu saņemšana

KĀ SAŅEMT SIGULDAS NOVADA IEDZĪVOTĀJA IDENTIFIKĀCIJAS KARTI?

 

  1. Dodies uz Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centru vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centru.
  2. Aizpildi anketu, norādot savu deklarēto dzīvesvietas adresi Siguldas novadā un nofotografējies.
  3. Uzrādi personu apliecinošu dokumentu un iesniedz aizpildīto anketu pašvaldības darbiniekam.
  4. Darbinieks pārliecināsies par sniegtās informācijas patiesumu.
  5. Izvēlies kādu no ID karšu dizainiem.
  6. Pāris minūšu laikā karte tiek personalizēta – uz tās tiek uzdrukāts kartes īpašnieka vārds un uzvārds, kā arī fotogrāfija.
  7. Ja esi skolēns, maznodrošinātais novada iedzīvotājs, iedzīvotājs ar invaliditāti, pensionārs vai nāc no daudzbērnu ģimenes, uzrādi attiecīgo apliecību vai izziņu un karti saņem bez maksas. Bez maksas karti saņem arī tad, ja esi pašvaldības augstākā apbalvojuma – titula “Goda novadnieks” ieguvējs. Pārējiem kartes cena – 5 eiro. ID kartes var saņemt no 5 gadu vecuma.
  8. Ielūkojies pašvaldības interneta vietnē www.sigulda.lv, lai uzzinātu ikmēneša aktuālo piedāvājumu kultūras un sporta pasākumiem, aktīvās atpūtas jomā, kā arī izdevīgus uzņēmēju piedāvājumus.
  9. Kartes nozaudēšanas gadījumā tā jāiegādājas atkārtoti par maksu – 5 eiro. 
 
 
Lai Siguldas novada ID kartes saņemšana būtu vēl ērtāka un ātrāka, Siguldas mobilā lietotne papildināta ar sadaļu “Mana ID karte”. Tajā Siguldas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem iespējams pieteikties ID kartes saņemšanai tiešsaistē. No 1. jūlija, kad spēkā stāsies administratīvi teritoriālā reforma, Siguldas novada ID kartei mobilajā lietotnē varēs pieteikties ikviens jaunveidojamajā novadā deklarētais iedzīvotājs no 13 gadu vecuma.