Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

LEADER atbalsts

LEADER projekti

 

Nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības paplašināšana VRG teritorijā

Projekta mērķis: paplašināt uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus, veicinot mazu uzņēmumu attīstīšanu un saimnieciskās darbības paplašināšanu VRG teritorijā.
Projekta realizācija ir vērsta uz vairākām biedrības “Lauku attīstības partnerība” stratēģijā norādīto vajadzību realizāciju:

 • projekts veicinās savstarpēju VRG teritorijā esošo uzņēmēju sadarbību, tā izmantojot kopīgo potenciālu veidojot sadarbības tīklu un piesaistot lielāku tūrisma apjomu, kā arī informējot ne tikai viesus, bet arī vietējos iedzīvotājus par pieejamajiem pakalpojumiem un produktiem.
 • projekta rezultātā tiks radīta viena pilna laika darba vieta.
 • konkurētspējas paaugstināšana, palielinot atbalsta pretendenta ieņēmumus.
 • esoša uzņēmuma darbības uzlabošana un paplašināšana, piedāvājot klientiem plašāku preču pakalpojumu klāstu.

Galvenās aktivitātes: Jaunu pamatlīdzekļu iegāde, lai paplašinātu nomas inventāru: koka grīda ar tērauda pamatni; telts 10x20 m.

Atbalsta aktivitāte: Atklāta projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” projekta iesniegums. Rīcība: Nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības uzsākšana un attīstība, t.sk. vides radīšana, labiekārtošana.

Vietējā rīcības grupa: BDR “Lauku Attīstības Partnerība”

Projekta numurs: 22-04-AL32-A019.2101-000005

Projekta īstenošanas laiks: Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Latvijas Lauku attīstības programma no 2014. līdz 2020. gadam

Projekta īstenotājs: SIA “Teltis pasākumiem”, Ādmiņi 1, Siguldas pag., Siguldas nov.

 


Autoservisa izveide Mālpils pagastā

Projekta mērķis: Projekta mērķis ir radīt jaunu, inovatīvu autoservisa pakalpojumu VRG teritorijā - Mālpilī. Jaunizveidotais autoserviss nodrošinās uzņēmuma SIA Trapece attīstību, jaunas darba vietas radīšanu, ekonomisko izaugsmi VRG teritorijā, kā arī veicinās sadarbību starp vietējiem uzņēmumiem, paaugstinās lauku teritoriju iedzīvotāju dzīves kvalitāti un veicinās konkurētspēju un vietējās teritorijas sociālekonomisko attīstību.
Galvenā aktivitāte:

 • auto diagnostika;
 • kondicionieru apkope, uzpildīšana;
 • riepu maiņa;
 • jebkādas grūtības pakāpes vieglā automobiļa remonts.

Projekta nosaukums: Atklāta projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. 2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” projekta iesniegums.
Rīcības nosaukums: Nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības uzsākšana un attīstība,   t.sk. vides radīšana, labiekārtošana.

Vietējā rīcības grupa: BDR “Lauku Attīstības Partnerība”.

VRG piešķirtais pieteikuma numurs: 2022/AL32/9/A019.21.01/14.

Projekta numurs: 22-04-AL32-A019.2101-000010.

Projekta īstenotājs: SIA TRAPECE, reģ. nr 40103320169, Parka iela 19, Mālpils, Mālpils pag., Siguldas nov., p.n. Mālpils, LV-2152.


Publiskā sanitārā mezgla uzstādīšana kempingā “Jaunzāģeri”

Projekta mērķis: Nodrošināt publiski pieejamu slapjo tualešu iespējas apmeklējumu ikvienam ūdens tūrisma cienītājam un dabas taku baudītājam. Tāpat publiskā tualete nodrošinātu sanitārus apstākļus, iespēju aiz sevis nomazgāt rokas un ievērot tīrību mūsdienīgos apstākļos. Sanitārā mezgla izbūvei izmantotas videi draudzīgas tehnoloģijas.

Galvenās aktivitātes: Tika uzstādīts augstas kvalitātes Sanitārais mezgls, kas aprīkots ar dāmu/kungu/invalīdu tualetēm ar pandusu un bioloģiskā attīrīšanas iekārta.

Projekta nosaukums: Rīgas rajona Lauku attīstības biedrības izsludināta projekta kārta, apakšpasākums: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes Rīcībā 1.2. “Lauksaimniecības produktu pārstrādes attīstība, t.sk. vides radīšana, labiekārtošana” līdzfinansēto projekta Nr. 19-04-/AL32/5/A019.2201.-000004.

Projekta īstenošanas laiks: Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Latvijas Lauku attīstības programma no 2014. līdz 2020. gadam

Projekta īstenotājs: kempings “Janzāģeri”


“Florbolam Siguldā”

Projekta mērķis ir iegādāties florbola treniņiem un sacensībām nepieciešamo inventāru, lai varētu nodrošināt bērniem un jauniešiem iespēju pilnvērtīgi trenēties florbolā.

Galvenās aktivitātes: Florbola inventāra iegāde – spēles laukuma borti, spēlētāju nūjas, vārtsargu ekipējumi, spēļu bumbas, un dažādi florbola papildus inventāri individuālas tehnikas uzlabošanai. 

Projekta īstenotājs: Siguldas 1. pamatskolas atbalsta biedrība

Projekta kopējās izmaksas: 11 697,78 eiro, tai skaitā ELFLA finansējums – 10 528,00 eiro, līdzfinansējums no Siguldas novada pašvaldības 1169,78 eiro

Projekta īstenošanas laiks: 2017.–2018. gads.


“Endosfēras terapijas iekārtas iegāde”

Projekta mērķi ir attīstīt skaistuma salonu “DŪDA”, iegādājoties iekārtu, kas ļaus sniegt biedrības “Lauku Attīstības Partnerība” darbības teritorijā jaunu, inovatīvu pakalpojumu – endosfēras terapiju; sniegt ieguldījumu biedrības darbības teritorijas kopējā tūrisma piedāvājumā; attīstīt ar veselības uzlabošanu saistītu pakalpojumu vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem; veicināt sadarbību starp uzņēmējiem, iestādēm un iedzīvotājiem, tajā skaitā jaunajām māmiņām, profesionāliem sportistiem un citiem.

Galvenās aktivitātes: Endosfēras terapijas iekārtas iegāde

Projekta kopējās izmaksas: 29 752,80 eiro, tai skaitā ELFLA finansējums – 14 876,40 eiro, līdzfinansējums – 14 876,40 eiro.

Projekta īstenošanas laiks: 2021. gada 3.–4. ceturksnis

Projekta īstenotājs: Ieva Bērziņa, skaistuma salons “DŪDA”


“Dabas laboratorijas” ražošanas paplašināšana un dažādošana

Projekta mērķis ir iegādāties jaudīgu aukstās spiešanas metodes sulu spiedi un blenderi, lai palielinātu Dabas laboratorijas ražošanas jaudas un uzsāktu augu pienu ražošanu, kā arī attīstītu veselīga dzīvesveida meistarklašu organizēšanu.
Galvenās aktivitātes:

 • Sulu spiedes un pudeļu pildītāja iegāde auksti spiesto sulu ražošanai,
 • Blenderu iegāde svaigo kūku ražošanai, kā arī veselīgo ēdienu meistarklašu nodrošināšanai.

Projekta kopējās izmaksas: 18 970 eiro, tai skaitā ELFLA finansējums – 13 279 eiro, līdzfinansējums – 5 691 eiro.
Projekta īstenošanas laiks: no 2020.gada septembra līdz 2021.gada jūnijam.
Projekta īstenotājs: Signe Turauska

 


Digitālo dravas pierakstu jaunas funkcionalitātes izveide, izmantojot bezkontaktu nolasītājus
 
Projekta mērķis: pilnveidot digitālo dravas pierakstu lietotni BeeKing, sniedzot iespēju biškopjiem ievadīt informāciju, plānot darbus un veikt uzskaiti ar bezkontakta nolasītāju (NFC marķieru) palīdzību.
 
Galvenās aktivitātes:
 • mobilās lietotnes funkcionalitātes papildināšana ar bezkontakta vadības iespējām;
 • interneta lietotnes pielāgošana uzlabotajām mobilās lietotnes iespējām;
 • regulāra komunikācija ar biškopjiem, informācijas apmaiņa un izglītojoši pasākumi par dravošanas efektivitātes uzlabošanu un dravas pierakstu nozīmīgumu (https://beeking.eu/lv).
Projekta kopējās izmaksas: 20 700 eiro bez PVN, tai skaitā ELFLA finansējums – 14 490 eiro, līdzfinansējums – 6 210 eiro.
Projekta īstenošanas laiks: no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada maijam.
Projekta īstenotājs: SIA “BeeTech Services”
 

“​Dabas laboratorijas” svaigi spiestu sulu ražošanas telpas izbūve un sulu spiedes iegāde

Projekta mērķis: iegādāties jaunu lielas jaudas aukstās spiešanas metodes sulu spiedi un izveidot jaunu telpu sulu ražotnei, būtiski uzlabojot jaunu, inovatīvu pārtikas produktu ražošanas procesu augstā kvalitātē.
Galvenās aktivitātes: ražošanas telpas izbūve, aukstās spiešanas metodes sulu spiedes iegāde.
Projekta kopējās izmaksas: ELFLA finansējums un līdzfinansējums 17 264,26 eiro, tajā skaitā attiecināmās izmaksas 17 264,26 eiro, ELFLA sedz 70%, Signe Turauska – 30%.
Projekta īstenošanas laiks: 2017. gads.
Projekta īstenotājs: Signe Turauska

 


SIA “​KOKI STAIGĀ” projekts

Projekta mērķis ir izveidot inovatīvu pakalpojumu koku pārstādīšanai, kas balstīts uz resursu racionālu izmantošanu, veicina sadarbību un rada pievienoto vērtību esošam dekoratīvo stādu audzēšanas un labiekārtošanas piedāvājumam.
Galvenās aktivitātes:

 • jaunu pamatlīdzekļu iegāde (koku pārstādīšanas iekārta);
 • darbinieku produktivitātes kāpināšana (BE kategorijas autovadīšanas apmācība);
 • sabiedriskās attiecības (reklāmas izveide uz automobiļa).

Projekta kopējās izmaksas: 22 310,83 eiro, tai skaitā ELFLA finansējums – 15 617,58 eiro apmērā, SIA “KOKI STAIGĀ” finansējums – 6 693,25 eiro apmērā.
Projekta īstenošanas laiks: no 2017. gada decembra līdz 2018. gada maijam
Projekta īstenotājs: SIA “KOKI STAIGĀ”

 


Pamatlīdzekļu iegāde ražošanas paplašināšanai
Projekta mērķis ir palielināt ražošanas apjomu un produktu daudzveidību.
Galvenās aktivitātes: lauksaimniecības produktu pārstrāde, to realizēšana tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšana.
Projekta kopējās izmaksas: (ELFLA finansējums, līdzfinansējums) 6 619 eiro, tai skaitā attiecināmās izmaksas 5 505 eiro, ELFLA sedz 70%, IK “Cremon 6” – 30%.
Projekta īstenošanas laiks: 2016. gads
Projekta īstenotājs: IK “Cremon 6”


Elektronisko dravas pierakstu un komunikācijas vides izveide biškopjiem

Projekta mērķis ir izveidot brīvroku režīma dravas pierakstu rīku un komunikācijas vidi biškopjiem.
Galvenās aktivitātes:

 • mobilā lietotne pierakstu veikšanai brīvroku režīmā;
 • interneta lietotne dravas pierakstu apstrādei un darbu plānošanai internetā;
 • biškopju forums internetā.

Projekta kopējās izmaksas: (ELFLA finansējums, līdzfinansējums) 33 915 eiro, tajā skaitā attiecināmās izmaksas 21 000 eiro, ELFLA sedz 62%, SIA “BeeTech Services” – 38%.
Projekta īstenošanas laiks: no 2018. gada janvāra līdz jūlijam
Projekta īstenotājs: SIA “BeeTech Services”

  


Skaņas un gaismas aprīkojuma iegāde Mores pagasta Tautas namam vietējo iedzīvotāju sabiedrisko aktivitāšu realizēšanai

Projekta mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu kultūras pasākumu un pakalpojumu sniegšanu Mores pagasta iedzīvotājiem, Mores pamatskolas skolēniem un viesiem.
Galvenās aktivitātes: gaismas un skaņas iekārtu iegāde un uzstādīšana Mores pagasta Tautas namā.
Projekta kopējās izmaksas: 31 319,22 eiro, tajā skaitā attiecināmās izmaksas 30 000,00 eiro, ELFLA sedz 90%, Siguldas novada pašvaldība – 10%.
Projekts īstenošanas laiks: no 2016. gada 15. decembra līdz 2017. gada 31. martam
Projekta īstenotājs: Siguldas novada pašvaldība

 

Aktualitātes
Kontaktinformācija
Noderīgas saites