Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

27. maijs - 30. augusts
Literatūras izstāde „Lasīsim arī vasarā” Mores pagasta bibliotēkā
1. jūlijs - 30. augusts
Vasaras lasīšanas stafete „Grāmatu brīnumainā pasaule” Jūdažu bibliotēkā
2. jūlijs - 10. oktobris
Rokdarbu izstāde „Pērles un vasara” Mores kauju muzejā

Mores kauju muzejā līdz 10. oktobrim apskatāma tautas lietišķās mākslas studijas „Atkalnis” un rokdarbu kopas „Baiba” izstāde „Pērles un vasara”, kurā izstādīti ar pērlīšu rakstu un ziedu motīviem rotāti adīti un tamborēti tērpi. Ieeja izstādē – bez maksas.

29. jūlijs - 30. augusts
Vijas Vāveres foto izstāde „Vasaras viducī” un tematiskā izstāde par ārstniecības augiem „Daba dziedē” Allažu pagasta bibliotēkā
1. augusts - 25. augusts
Izstāde „Vasaras brīnumu varavīksne” Siguldas pagasta Centra bibliotēkā
6. augusts - 31. augusts
Izstāde „Latvieša laimes formulas meklējumos; rakstniecei Dacei Rukšānei – 50” Siguldas novada bibliotēkā
6. augusts - 31. augusts
Izstāde „Starp diviem krastiem; rakstniecei Ainai Zemdegai – 95” Siguldas novada bibliotēkā
13. augusts - 31. augusts
Literārā izstāde „Aicina „Bērnu, jauniešu, vecāku žūrija”” Siguldas novada bibliotēkā
15. augusts - 31. augusts
Tematiskā izstāde „Baltijas ceļam – 30. Stāsti un atmiņas” Siguldas novada bibliotēkā
15. augusts - 4. septembris
Grafikas vasaras skolas darbu izstāde kultūras centrā „Siguldas devons”
19. augusts plkst. 19:00
Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbība Fischer Slēpošanas centrā
20. augusts - 31. augusts
Literārā izstāde „Skolas tematikas atainojums bērnu literatūrā” Siguldas novada bibliotēkā
20. augusts - 6. septembris
Novadpētniecības izstāde „Ar Siguldu sirdī: Zigurdam Zuzem – 90” Siguldas novada bibliotēkā
21. augusts plkst. 17:00
Orientēšanās sacensību seriāls „Siguldas kompass 2019” Vikmestes gravā
21. augusts plkst. 18:00
Bezmaksas orientēšanās nodarbība Vikmestes gravā
22. augusts
Grafiķa Zigurda Zuzes jubilejas piemiņas pasākumi
Godinot grafiķi Zigurdu Zuzi, plkst. 16.30 norisināsies ziedu nolikšana pie Zigurda Zuzes kapavietas Siguldas pilsētas kapsētā. Plkst. 18.00 Zigurda Zuzes piemiņai Siguldas novada bibliotēkā tiks atklāta Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņu grafikas darbu izstāde „Siguldas ainava”, savukārt plkst. 19.00 Siguldas novada bibliotēkā būs iespēja noskatīties dokumentālo filmu „Zigurds Zuze”.
22. augusts - 30. septembris
Zigurda Zuzes piemiņai veltīta grafikas darbu izstāde „Siguldas ainava” Siguldas novada bibliotēkā

Izstādē būs iespēja aplūkot Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņu grafikas darbus.

22. augusts plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Pieteikšanās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860

23. augusts plkst. 12:00
Bezmaksas nodarbība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Siguldas Sporta centra spēka zālē

Pieteikšanās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26761072 (treneris Kristaps Circans).

23. augusts plkst. 15:00
Izstādes atklāšana un diskusija „Baltijas ceļam – 30” Turaidas muzejrezervātā
Piektdien, 23. augustā, plkst. 15.00 Turaidas muzejrezervātā tiks atklāta izstāde „Gaismas ceļā. Baltijas ceļam – 30”. Pasākuma laikā norisināsies diskusija ar dr. hist. Gati Krūmiņu un citiem vēstures pētniekiem.​
 
Izstāde vēsta par norisēm un notikumiem no 20. gadsimta astoņdesmito gadu sākuma līdz akcijas „Baltijas ceļš” notikumam 1989. gada 23. augustā, kas veidoja mūsu pārmaiņu ceļu, Turaidā un Siguldā. Vienotības brīdis ar rokās sadošanos bija unikāla Baltijas tautu spēka, sāpju un prieka apmirdzēts.
 
Trīsdesmit gadi vēsturē un tās izpētes darbā ir dokumentu un liecību uzkrāšanas laiks. Tas ir laiks, kad iezīmējas kāda notikuma rezultātu sekas un sākas tā izvērtēšana. Akcijas „Baltijas ceļš” nozīmīgums vēsturē atklāsies pēc pilnīgas dokumentu publicēšanas par astoņdesmito gadu beigu un deviņdesmito gadu sākumu arī starptautisko notikumu kontekstā.
 
Izstādi organizē Turaidas muzejrezervāts.

 

 

23. augusts plkst. 17:00
„Baltijas ceļam 30” pie kultūras centra „Siguldas devons”

Atzīmējot akcijas „Baltijas ceļš” trīsdesmito gadadienu, kas atgādina par 1989. gada 23. augustu, kad aptuveni divi miljoni latviešu, lietuviešu un igauņu sadevās rokās un izveidoja dzīvu ķēdi 600 kilometru garumā, savienojot Viļņu, Rīgu un Tallinu, Siguldas novadā norisināsies vairāki pasākumi. „Baltijas ceļš” ir lielākā un nozīmīgākā akcija Baltijas valstu centienos pēc neatkarības atgūšanas, kas savulaik guva plašu rezonansi visā pasaulē.

1988. gadā, kad tika nodibināta Latvijas Tautas fronte, Siguldas pilsētā teju vai katrā uzņēmumā un iestādē, Siguldas, Allažu, Krimuldas, Inčukalna, Sējas, Vangažu, Garkalnes pagastos tika izveidotas atbalsta grupas, kas pulcēja lielu skaitu šo apdzīvoto vietu iedzīvotājus. Sigulda kļuva par šo apdzīvoto vietu Tautas frontes grupu pārstāvju tikšanās vietu un Siguldas novada Latvijas Tautas frontes grupa apvienoja visus tautfrontiešus kopīgām aktivitātēm. Tautfrontiešiem bija nozīmīga loma šīs neatkārtojamās akcijas „Baltijas ceļš” organizēšanā Pleskavas šosejas posmā 55 kilometru garumā no Rīgas līdz Līgatnei.

Pasākumu programma 23. augustā:

 • ​plkst. 17.00–21.00 Foto izstāde „Vēlēties augstāko – savu valsti” pie kultūras centra „Siguldas devons”

Izstāde veidota no Vladimira Tjurina fotogrāfijām, kurās fiksēti mirkļi un cilvēki ceļā uz valsti. Uz Latviju. Siguldietim, fotogrāfam Vladimiram Tjurinam dzīves aicinājums ir radošā fotogrāfija. Autoru aizvien aizrāvusi ideja ar kādu dziļāku domu un zemtekstu. 

 • plkst. 17.30–18.30 Sarunu soliņš par tēmu „Brīvība, kas vieno un iedvesmo”

Pirmo reizi Siguldā īstenosim Sarunu soliņu. Aicinātie viesi neformālā gaisotnē dalīsies savā brīvības stāstā. Sēžot uz Sarunu soliņa, par saviem izaicinājumiem un uzvarām stāstīs Baltijas ceļa dalībnieki un jauni, aktīvi, radoši siguldieši Juris Dudko, Reinis Janulis, Ligija Zariņa, Zane Eniņa un citi.

 • plkst. 18.30–19.00 Simboliskas dzīvās ķēdes izveide

Siguldieši un apkārtnes apdzīvoto vietu iedzīvotāji aicināti veidot simbolisku dzīvo ķēdi, iedzīvinot fotogrāfiju, kurā atpazīst sevi, stāstot savu stāstu, daloties atmiņās. Daļa no siguldiešu stāstiem būs ierakstīti audio un klausāmi visu izstādes laiku.

 • plkst. 19.00 Londonā dzīvojošā virtuozā pianista Reiņa Zariņa koncerts pie kultūras centra „Siguldas devons”

Reinis Zariņš ir viens no izcilākajiem pianistiem, vairākkārtējs Lielās mūzikas balvas laureāts. Viņa interpretācijas ir sajūsminājušas klausītājus daudzviet pasaulē – gan Ņujorkas Kārnegi un Steinveja zālēs, gan Amsterdamas „Concertgebouw”, gan arī Vigmora zālē Londonā. Kaut arī Reinis ar savu ģimeni dzīvo Londonā, viņš ir patiess Latvijas patriots, un to apliecina dzimtenē sniegtie koncerti, latviešu mūzikas izvēle savās koncertprogrammās, kā arī latviešu autoru jaundarbu pirmatskaņojumi. Koncerta programmu akcijas „Baltijas ceļš” trīsdesmitajai gadadienai pianists veidojis iedvesmojoties no aculiecinieku stāstiem un tikšanās ar Latvijas Tautas frontes priekšsēdētāju Daini Īvānu, studējot, lasot, pētot ceļu uz Baltijas ceļu.

Koncerts iecerēts kā personisks atceres un brīvības svinēšanas notikums, kas norisināsies brīvā dabā. Reinis Zariņš ir piemeklējis šim koncertam mūziku no visām trim Baltijas valstīm, tādējādi atgādinot par to, kas tām kopīgs, un par neatkārtojamo vienprātības liecību dienā pirms 30 gadiem. Jau no pirmā mirkļa uzaicinājumu atzīmēt latviešu tautai tik ļoti nozīmīgu vēsturisku notikumu ar mūziku pianists uztvēris kā unikālu iespēju iesaistīties savas dzimtenes vēstures izzināšanā un turpināšanā. Gatavot klavieru solokoncertu, tātad būtībā bezvārdu skaņās balstītu piedzīvojumu – tas prasa daudz augsnes, no kuras smelt idejas.

Pianists Reinis Zariņš pats toreiz, pirms 30 gadiem, bija par mazu, lai dotos stāvēt vienotā dzīvajā ķēdē kopā ar pārējiem, arī, lai vispār saprastu, kas tobrīd notika. Toreiz tautai tik nozīmīgās rokdziesmas gan koncertā pianists nespēlēs, bet ir izpētījis daļu igauņu un lietuviešu klaviermūzikas, un vēlas atzīmēt baltiešu vienotību arī ar to, ka līdzās latviešu mūzikai, koncertā izskanēs arī kaimiņvalstu mūzika – tāpat kā toreiz dziesmu „Atmostas Baltija” cilvēki iemācījās dziedāt visās trīs valodās. Pianists ilgojas ar šo koncertu ne vien atcerēties to spožo virsotni pirms 30 gadiem, bet iedrošināt ikvienu izmantot latviešu brīvību, lai veicinātu savstarpēju vienotību un vienprātību visā Baltijā.

Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumu laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

24. augusts
Riteņbraukšanas sacensības „Baltic Chain Tour”
24. augusts - 25. augusts
Allažu pagasta svētki „Ģimene kā ķimene”

24. un 25. augustā notiks Allažu pagasta svētki „Ģimene kā ķimene” – tie būs aizraujoši svētki visai ģimenei, kā arī lieliska iespēja izgaršot, izbaudīt un izsmaržot ēdienus un dzērienus.

Allažu pagasta svētku pirmajā dienā allažnieki un viesi būs aicināti piedalīties sportiskās aktivitātēs – pasākumā „Mazā stiprinieka olimpiskie piedzīvojumi” un fotoorientēšanās. Tāpat svētku dalībnieki varēs baudīt atraktīvu kultūras piedāvājumu – ikviens varēs dziedāt lustīgas dziesmas kopā ar kapelu „Spēlmaņi”, vērot Cēsu Tautas teātra dziesmu spēli „Mucenieks un Muceniece”, izdejoties svētku ballē kopā ar mūzikas grupu „Netīšām blice” un priecāties par krāšņu ugunsšovu. Svētku otrā dienā Allažu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā svētku svinētāji aicināti uz akustisko koncertprogrammu „Tuvu, tuvu”.

24. augustā

 • No plkst. 12.00 līdz 16.00 pie Allažu pagasta pārvaldes allažnieki un viesi aicināti piedalīties pasākumā visai ģimenei „Mazā stiprinieka olimpiskie piedzīvojumi”, kurā gan mazi, gan lieli varēs izaicināt sevi sportiskās aktivitātēs kopā ar animācijas filmu varoņiem.
 • Plkst. 14.30 iespēja vizināties zirga pajūgā.
 • Plkst. 15.00 sāksies fotoorientēšanās sacensības, kurās dalībnieki varēs piedalīties 3–5 cilvēku sastāvā. Komandu dalībai sacensībās jāpiesaka iepriekš līdz 24. augusta plkst. 13.00, zvanot uz tālruņa numuru 28309186.
 • plkst. 16.00 ikviens ar kapelu „Spēlmaņi” aicināts izdziedāt lustīgas dziesmas un humora pilnus stāstus.
 • Plkst. 18.00 sāksies Cēsu Tautas teātra dziesmu spēle pēc Ādolfa Alunāna lugas motīviem „Mucenieks un Muceniece”.
 • plkst. 20.00 svētku dienas noslēgumā norisināsies balle visai ģimenei kopā ar mūzikas grupu „Netīšām blice”.
 • plkst. 23.00 apmeklētājus pārsteigs „Fire Sprit” uguns šovs.

25. augustā

 • Plkst. 15.00 Allažu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā klausītājus priecēs akustiskā koncertprogramma „Tuvu, tuvu”, kurā muzicēs Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts, aicinot ikvienu būt tuvāk sev pašam, ģimenei, draugiem, sapnim un mīlestībai.

Dalība visos Allažu pagasta svētku pasākumos – bez maksas.

 

Svētku laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

24. augusts - 30. septembris
Izstāde „Gaismas ceļā. Baltijas ceļam – 30” Turaidas muzejrezervātā
Ieeja tikai izstādē – 1,15 eiro.
24. augusts plkst. 09:00
Bezmaksas ciguna nodarbība Siguldas Sporta centrā
24. augusts plkst. 10:00
Pludmales volejbola sacensību „Sigulda Open’19” sezonas noslēgums
24. augusts plkst. 14:00
Kapusvētki Allažu pagasta kapsētā

Katoļu svētbrīdis.

25. augusts plkst. 14:00
Kapusvētki Allažu pagasta kapsētā

Luterāņu baznīcas dievkalpojums.

26. augusts
Sadziedāšanās cikls „Dvēseles dziesma” Sirdsapziņas skolā

Sadziedāšanos vadīs Rasa Laube no dziedošās Vītolu ģimenes un Ilze Ulmane-Rudakova – psiholoģe, daudzpusīgu sistēmisko metožu praktiķe un dziesmu zinātāja.  Abas bijušas ciešā sasaistē ar dziedāšanu kā spēcīgu sevis pārveides veidu, kas dziedina un atver mūsu dvēseles plašākai, laimīgākai dzīvei.

Sadziedāšanās ciklā uzsvars tiks likts nevis uz muzikālo sniegumu un skanējuma izkopšanu, bet dziedāšanas procesu kā dvēseles dziedināšanas un harmonizācijas instrumentu. Nodarbības ietvers gan savstarpējas sarunas par nodarbības tēmu – cilvēcisko un garīgo kvalitāti, gan tematisku dziesmu kopīgu dziedāšanu, ietverot latviešu tautasdziesmas, citu garīgo tradīciju dziesmas un autordziesmas. Ietverti tiks arī praktiski, vienkārši vingrinājumi balss un ķermeņa atraisīšanai un iekšējo procesu apzināšanai.

Piedalīties aicināts jebkurš interesents, neatkarīgi no muzikālās sagatavotības.

Dalības maksa – 10 eiro par nodarbību, Sirdsapziņas skolas audzēkņu vecākiem dalības maksai 50% atlaide. Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas formu šeit vai zvanot uz tālruņa numuru 29463326.

27. augusts plkst. 18:00
Bezmaksas orientēšanās nodarbība Laurenčos

Pulcēšanās vieta Fischer Slēpošanas centrs.

28. augusts plkst. 16:00
SEB bankas grantu programmas (ie)dvesma seminārs Krišjāņa Valdemāra ielā 3A

No 2. līdz 30. septembrim Siguldas novadā strādājoši jaunuzņēmumi vai vēl neīstenotu biznesa ideju autori, varēs piedalīties SEB bankas grantu programmā (ie)dvesma.

Grantu programmai varēs pieteikties uzņēmumi, kuri dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem, vai arī Siguldas novadā deklarētie biznesa ideju autori. Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 10 000 eiro. Granta līdzekļus varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību.

Līdz 30. septembrim iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Saņemto pieteikumu atlase notiks četrās kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem. 

Lai palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem labāk sagatavoties dalībai grantu programmā, pirms projektu iesniegšanas tiks rīkoti semināri. Siguldā seminārs notiks 28. augustā plkst. 16.00 Krišjāņa Valdemāra ielā 3A. 

Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 14. novembrī. Grantu programma (ie)dvesma tika uzsākta 2017. gadā. Plašāka informācija par programmu pieejama šeit.

28. augusts plkst. 17:00
Orientēšanās sacensību seriāls „Siguldas kompass 2019” Silciemā–Aveņkalnos
28. augusts plkst. 19:00
Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbība Fischer Slēpošanas centrā
29. augusts plkst. 16:00
Bezmaksas peldēšanas nodarbība izglītības iestāžu audzēkņiem Siguldas Sporta centrā

Pieteikšanās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860

29. augusts plkst. 17:30
Skrituļslidošanas seriāla sacensības bērniem un pieaugušajiem „S!-Skate”, 3. posms Fischer Slēpošanas centrā
30. augusts
Ģitārista Reiņa Jaunā koncerts Siguldas pils paviljonā

Ieeja – bez maksas.

31. augusts plkst. 09:00
Bezmaksas ūdens aerobika Siguldas Sporta centrā

Nodarbībām iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai rakstot uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.

31. augusts plkst. 12:00
Minikausa triāla sacensības bērniem un jauniešiem Peltēs
1. septembris
29.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens
2. septembris
Zinību diena
6. septembris - 8. septembris
Kultūras centra „Siguldas devons” II sezonas atklāšana „Otrais lēciens”
7. septembris plkst. 12:00
Kapusvētki Mores pagasta kapsētā
ID karšu piedāvājums
7. septembris plkst. 19:00
Komponista Jāņa Lūsēna koncerts „Labvakar, Latvija! Labvaakr Sigulda!” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 20 līdz 30 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

12. septembris plkst. 17:30
Riteņbraukšanas sacensības bērniem un pieaugušajiem „S!-Velo 2019”, 3. posms Fischer Slēpošanas centrā
13. septembris
Eiropas kultūras mantojuma diena Turaidas muzejrezervātā
13. septembris
Grupas „Gapoljēri” koncerts Siguldas pils paviljonā

Ieeja  bez maksas.

14. septembris
FIS Latvijas čempionāts rollerslēpošanā Fischer Slēpošanas centrā
14. septembris
Labdarības pasākums „Kalniešu spēles” Svētku laukumā
17. septembris plkst. 14:00
Sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā, kas notiks 17. septembrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”, Siguldā.

Akcijas laikā būs iespējams bez maksas nodot tādus sadzīves un lielgabarīta atkritumus kā dīvāni, skapji, krēsli, galdi, paklāji un citus, kā arī sadzīvē izmantotus priekšmetus un uzkrātos dārza un zaļos atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza pārpalikumus, lapas, zāli un zarus. Lielgabarīta atkritumus bez maksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Akcijas laikā par 30 eiro/m3 būs iespēja nodot arī jaukta tipa celtniecības atkritumus.

Tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas šķirošanas punktā „Zemdegas” atkritumus nogādāt saviem spēkiem, tiek aicināti līdz 10. septembrim pieteikt maksas transporta pakalpojumu, zvanot uz tālruņa numuru 26112288.

Ierodoties atkritumu pieņemšanas laukumā, apmeklētāji aicināti rūpīgi izvērtēt un ievērot drošības pasākumus, par kuriem katra persona, nododot savus lielgabarīta atkritumus, atbildību uzņemas individuāli.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar Siguldas pilsētas SIA „Jumis” klientu apkalpošanas speciālistu, zvanot uz tālruņa numuru 26112288.

20. septembris
Brīvdabas kino vakars – filma „Mr. Kauliņu meklējot” un grupas „Prāta Vētra” koncertieraksts Siguldas pils paviljonā

20. septembrī Siguldas pils paviljonā ikviens aicināts uz brīvdabas kino vakaru, kurā būs iespēja skatīties filmu „Mr. Kauliņu meklējot” un grupas „Prāta Vētra” koncertierakstu. Vakara turpinājumā apmeklētājus izklaidēs DJ Edgars Bercis.

Ieeja  bez maksas.

21. septembris plkst. 09:00
Rudens Stādu parāde Svētku laukumā

Siguldā jau deviņus gadus tradicionāli pavasarī norisinājusies Latvijas Stādu parāde, kas gadu gaitā kļuvusi par dārzkopības nozares apmeklētāko pasākumu. Pateicoties lielajai nozares speciālistu un pasākuma apmeklētāju interesei, 21. septembrī Siguldas Svētku laukumā pirmo reizi vienlaicīgi ar Rudens gadatirgu norisināsies arī Rudens Stādu parāde.

Vērienīgais pasākums rudenī pulcēs aptuveni 100 Latvijas stādu audzētāju, popularizējot un izceļot tieši Latvijas stādu audzēšanas nozari, kā arī piedāvājot plašu ziedu, augļu koku un ogulāju, dekoratīvo koku un krūmu stādu klāstu. Tāpat pasākuma apmeklētāji varēs iegādāties amatnieku ražojumus, dārza preces un tehniku, kā arī nogaršot Latvijā ražotus gardumus. Savukārt Rudens gadatirgū varēs iegādāties rudens dārza un meža veltes, amatniecības izstrādājumus, zemnieku sarūpētos lauku labumus un saimnieču sagatavotās veltes.

Dalībnieku reģistrācija Rudens Stādu parādei norisināsies no 1. augusta līdz 13. septembrim. Plašāka informācija par pasākumu pieejama tīmekļa vietnē www.staduparade.lv.

Savukārt pavasarī Latvijas Stādu parāde Siguldas Svētku laukumā notiks 2020. gada 1.–2. maijā.

Pasākums apmeklētājiem ir bez maksas.

 

Stādu parādes laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

ID karšu piedāvājums
21. septembris plkst. 19:00
19. koncertsezonas atklāšana – jubilejas koncerts „Alfrēdam Kalniņam 140” koncertzālē „Baltais flīģelis”

21. septembrī plkst. 19.00 ar jubilejas koncertu „Alfrēdam Kalniņam 140” koncertzāle „Baltais flīģelis” uzsāks 19. rudens–ziemas koncertsezonu, kurā klausītājiem un skatītājiem tiks piedāvāta daudzveidīga pasākumu programma.

Jubilejas koncertā, piedaloties Latvijas Nacionālās Operas solistiem, Festivāla Orķestrim un korim Jāņa Baltiņa vadībā, skanēs izcilā latviešu komponista, ērģelnieka, latviešu nacionālās operas pamatlicēja Alfrēda Kalniņa kantāte „Jūra” un slavenākās solodziesmas. Zināms, ka jaunības gados Alfrēds Kalniņš vasaras pavadījis Siguldā, kur tapušas viņa pirmās solo dziesmas. 1894. gadā Kalniņa ģimene pārcēlās uz Siguldu, kur Šveices ielā viņiem piederēja trīs pansijas. Vietā, kur kādreiz atradās viena no Alfrēda Kalniņa ģimenei piederošām pansijām, tagad atrodas Mākslu skola „Baltais flīģelis”. Biļetes cena – no 8 līdz 15 eiro.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.

 

Rudens sezonā koncertzāle „Baltais flīģelis” aicinās uz vairākiem izciliem koncertiem:

 • Sestdien, 12. oktobrī, plkst. 19.00 itāļu pianista Džulio Bidau (Giulio Biddau) solokoncerts. Programmā starptautiski atzītā klavieru virtuoza izpildījumā būs iespēja baudīt Domeniko Skarlati sonātes, kā arī pazīstamus Johannesa Brāmsa un Morisa Ravēla opusus. Neskaitāmu starptautisko konkursu laureāts, Dinu Lipati klavierspēles tradīcijās skolotais itāļu pianists ir Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa žūrijas eksperts. Latvijā mākslinieks ar solo koncertu uzstāsies pirmo reizi. Ieeja – bez maksas.
 • Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 17.00 koncerts pirmsskolas bērniem un ģimenēm „Kas dzīvo mežā”, kurā izskanēs gan tautā zināmas, gan arī īpaši šim koncertam komponētas melodijas un veidotie video stāsti, kas stāstīs par dzīvi mežā. Koncertā piedalīsies Jolanta Strikaite-Lapiņa, Nora Kalniņa, Ernests Mediņš, Mārtiņš Zvīgulis, Austris Kalniņš. Biļetes cena – no 7 līdz 10 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.
 • Svētdien, 27. oktobrī, plkst. 18.00 izrāde „Mīlestības vēstules” kopā ar aktieriem Mirdzu Martinsoni un Juri Kalniņu. Izrāde stāstīs par jaunības mīlestības jūtām – katrs tajā varēs atrast ko personīgu, ko tādu, kas reiz piedzīvots. Izrādes muzikālo noformējumu veidos lieliska amerikāņu mūzika saksofona izpildījumā. Biļetes cena – no 10 līdz 20 eiro.
 • Sestdien, 23. novembrī, plkst. 18.00 „Latvian Blues Band” koncerts „Grandpa’s Blues”. Grupas orģinālmūzika sniedzas no Ņūorleānas „second line” ritmiem sajaukumā ar „r’n’b” un „soul” mūziku līdz pat dziļam „Chicago blues” skanējumam. Koncertprogramma „Grandpa’s Blues” sevī ietver nedaudz klasiskāka blūza izpausmes, kā tradicionāli ierasts dzirdēt grupas koncertos. Koncertā muzicēs Jānis Bukovskis – ģitāra, vokāls, Rolands Saulietis – bungas, Mārcis Kalniņš – bass, Artis Ločmelis – taustiņi, saksofons. Biļetes cena – no 15 līdz 20 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.
 • Sestdien, 7. decembrī, plkst. 17.00 izrāde bērniem un viņu vecākiem „Tētis, kura stāstīs par dažādiem tētiem no bērnu skatupunkta. Tētis var būt aizņemts, noguris vai priecīgs, tētis var būt visāds, bet, lai arī kāds viņš būtu, viņš ir tētis. Izrādes režisors Jānis Znotiņš. Biļetes cena – no 8 līdz 10 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.
 • Sestdien, 28. decembrī, plkst. 17.00 koncertuzvedums bērniem „Svētki koru pilī” kopā ar Valsts Akadēmisko kori „Latvija”. Aptuveni stundu garajā koncertuzvedumā būs iespēja iepazīties ar kora noslēpumiem – tiks meklētas un rastas atbildes uz tādiem jautājumiem kā: no kā sastāv koris, ko kora dziedātāji ar savām balsīm var paveikt, ko īsti dara diriģents un vai viegli kļūt par kordziedātāju. Biļetes cena – no 7 līdz 10 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.

Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī vienu stundu pirms pasākuma norises koncertzāles „Baltais flīģelis” kasē, Šveices ielā 19, Siguldā.

Informāciju sagatavoja:
koncertzāles „Baltais flīģelis” vadītājs
Juris Lisenko

 

Pasākumos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

23. septembris - 29. septembris
Veselības un sporta nedēļa
ID karšu piedāvājums
25. septembris plkst. 19:00
Dailes teātra izrāde „Alvas sieviete” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 15 līdz 22 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

27. septembris
Lībiešu diena skolēniem Turaidas muzejrezervātā
27. septembris
Mūziķa Kaspara Tobja un video mākslinieces Zanes Zelmenes koncerts Siguldas pils paviljonā

Ieeja – bez maksas.

28. septembris
„Siguldas kalnu maratons 2019”
28. septembris - 29. septembris
8.Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā Siguldas Valsts ģimnāzijā
28. septembris
Mores Kauju atceres pasākums Mores pagastā
29. septembris
Mildas Laubertes piemiņai veltītais starptautiskais šaha turnīrs Siguldas Valsts ģimnāzijā
1. oktobris plkst. 14:00
Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums Siguldas pagasta Kultūras namā

Dalība – bez maksas.

4. oktobris
Latvijas nakts orientēšanās čempionāts Fischer Slēpošanas centrā
4. oktobris - 6. oktobris
Baltijas junioru kauss orientēšanās sportā
5. oktobris
Džudo turnīrs „Džudo draugi” Siguldas 1.pamatskolā
6. oktobris
Orientēšanās sacensības „Siguldas rudens”
10. oktobris
Konference „Par individuālo un tautas brīvību. Dzimtbūšanas atcelšanai Vidzemē – 200” Turaidas muzejrezervātā
11. oktobris plkst. 19:00
Baleta izrāde „Karmenas svīta” kultūras centrā „Siguldas devons”

Izrādē piedalās Sanktpēterburgas Marijas teātra zvaigznes. Izrāde ir veltījums slavenajai baletdejotājai Maijai Pļiseckai.

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 15 līdz 30 eiro.

12. oktobris plkst. 19:00
Poproka grupas „Astro'n'out” koncerts „Multitūre” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 15 līdz 22 eiro. Biļetes var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs.

12. oktobris plkst. 19:00
itāļu pianista Džulio Bidau (Giulio Biddau) solokoncerts koncertzālē „Baltais flīģelis”

Sestdien, 12. oktobrī, plkst. 19.00 ar solokoncertu koncertzālē „Baltais flīģelis” uzstāsies itāļu pianists Džulio Bidau (Giulio Biddau).

Programmā starptautiski atzītā klavieru virtuoza izpildījumā būs iespēja baudīt Domeniko Skarlati sonātes, kā arī pazīstamus Johannesa Brāmsa un Morisa Ravēla opusus. Neskaitāmu starptautisko konkursu laureāts, Dinu Lipati klavierspēles tradīcijās skolotais itāļu pianists ir Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa žūrijas eksperts. Latvijā mākslinieks ar solo koncertu uzstāsies pirmo reizi.

Ieeja – bez maksas.

19. oktobris
Siguldas pusmaratons
19. oktobris plkst. 19:00
Raimonda Ozola jubilejas koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena  no 10 līdz 18 eiro.

ID karšu piedāvājums
22. oktobris plkst. 19:00
Liepājas teātra izrāde „Paldies Tev, draudziņ” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena no 15 līdz 22 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

26. oktobris
Ražas svētki Jūdažu Sabiedriskajā centrā
ID karšu piedāvājums
26. oktobris plkst. 17:00
Koncerts pirmsskolas bērniem un ģimenēm „Kas dzīvo mežā” koncertzālē „Baltais flīģelis”

Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 17.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” notiks koncerts pirmsskolas bērniem un ģimenēm „Kas dzīvo mežā”.

Koncertā izskanēs gan tautā zināmas, gan arī īpaši šim koncertam komponētas melodijas un veidotie video stāsti, kas stāstīs par dzīvi mežā. Koncertā piedalīsies Jolanta Strikaite-Lapiņa, Nora Kalniņa, Ernests Mediņš, Mārtiņš Zvīgulis, Austris Kalniņš.

Biļetes cena – no 7 līdz 10 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.

27. oktobris plkst. 18:00
Izrāde „Mīlestības vēstules” koncertzālē „Baltais flīģelis”

Svētdien, 27. oktobrī, plkst. 18.00 koncertzālē „Baltais flīģelis”​ būs iespēja vērot izrādi „Mīlestības vēstules” kopā ar aktieriem Mirdzu Martinsoni un Juri Kalniņu.

Izrāde stāstīs par jaunības mīlestības jūtām – katrs tajā varēs atrast ko personīgu, ko tādu, kas reiz piedzīvots. Izrādes muzikālo noformējumu veidos lieliska amerikāņu mūzika saksofona izpildījumā.

Biļetes cena – no 10 līdz 20 eiro.

31. oktobris
Dziesmu rīts „Krišjānim Baronam – 184” pie Krišjāņa Barona pieminekļa Siguldā
3. novembris plkst. 15:00
Pūtēju orķestru koncerts Siguldas 1.pamatskolā

Svētdien, 3.novembrī, Siguldas 1.pamatskolā jau septīto gadu Siguldas novada pūtēju orķestri, kā arī orķestri no kaimiņu novadiem Siguldā kļūs par lielo pūtēju koporķestri, lai saviem klausītājiem piedāvātu krāšņu pūtēju mūzikas koncertu. 

Koncertā piedalīsies, uzdos toni, azartu un ritmu – Inčukalna Tautas nama pūtēju orķestris (diriģents Vitalis Ķikusts); Salaspils Kultūras nama „Enerģētiķis” pūtēju orķestris „Salaspils” (diriģents Laimonis Paukšte); Līgatnes pūtēju orķestris (diriģents Anatolijs Terentjevs); Siguldas Absolventu orķestris (diriģents Andris Muižnieks); Siguldas pagasta pūtēju orķestris (diriģents Gintis Kalniņš) un Siguldas jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa” (diriģenti Elmārs Rudzītis un Arnis Šmitiņš).

Ieejas maksa – 2 eiro. Biļetes varēs iegādāties pasākuma vietā vienu stundu pirms koncerta.

7. novembris
Turaidas muzejrezervāta gadskārtējā zinātniski praktiskā konference
7. novembris
4.Siguldas novada Uzņēmēju forums
9. novembris
Mākslu skolas „Baltais flīģelis” 60.gadadienai veltīts salidojums

Salidojums sāksies ar Mākslas nodaļas skolotāju un audzēkņu izstādes atklāšanu un noslēgsies ar koncertu, kurā kopā uzstāsies skolas kolektīvi – Siguldas jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”, Siguldas jauniešu kamerorķestris un Siguldas Mākslu skolas „Baltais flīģelis” koris.

10. novembris
Gadskārtu ieražu svētki – Mārtiņdiena Turaidas muzejrezervātā
11. novembris
Lāpu gājiens Siguldā
15. novembris
Apbalvojumu „Goda novadnieks” un „Gada novadnieks” pasniegšana kultūras centrā „Siguldas devons”
16. novembris
Latvijas valsts svētkiem veltīts koncerts Jūdažu Sabiedriskajā centrā
ID karšu piedāvājums
17. novembris plkst. 22:00
Svētku balle Siguldas pagasta Kultūras namā

Svētdien, 17.novembrī, no plkst.22.00 Siguldas pagasta Kultūras namā notiks svētku balle. Pasākums būs pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu. Galdiņu rezervēšana notiek no 14.oktobra līdz 15.novembra plkst.19.00 tikai „Biļešu paradīzes” kasē kultūras centrā „Siguldas devons” Pils ielā 10, Siguldā, apmaksājot ieejas maksu. Ar 16.novembri rezervācija un biļešu iegāde tiek slēgta.

Ieejas maksa – 8 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 7 eiro.

ID karšu piedāvājums
23. novembris plkst. 18:00
„Latvian Blues Band” koncerts „Grandpa’s Blues” koncertzālē „Baltais flīģelis”

Sestdien, 23. novembrī, plkst. 18.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” uzstāsies „Latvian Blues Band” ar koncertu „Grandpa’s Blues”.

Grupas orģinālmūzika sniedzas no Ņūorleānas „second line” ritmiem sajaukumā ar „r’n’b” un „soul” mūziku līdz pat dziļam „Chicago blues” skanējumam. Koncertprogramma „Grandpa’s Blues” sevī ietver nedaudz klasiskāka blūza izpausmes, kā tradicionāli ierasts dzirdēt grupas koncertos. Koncertā muzicēs Jānis Bukovskis – ģitāra, vokāls, Rolands Saulietis – bungas, Mārcis Kalniņš – bass, Artis Ločmelis – taustiņi, saksofons.

Biļetes cena – no 15 līdz 20 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.

1. decembris - 31. decembris
Programma „Ziemassvētki Turaidas muižā” Turaidas muzejrezervātā
7. decembris
Ziemassvētku radošā darbnīca Jūdažu Sabiedriskajā centrā
ID karšu piedāvājums
7. decembris plkst. 17:00
Izrāde bērniem un viņu vecākiem „Tētis” koncertzālē „Baltais flīģelis”

Sestdien, 7. decembrī, plkst. 17.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” notiks izrāde bērniem un viņu vecākiem „Tētis”.

Izrāde stāstīs par dažādiem tētiem no bērnu skatupunkta. Tētis var būt aizņemts, noguris vai priecīgs, tētis var būt visāds, bet, lai arī kāds viņš būtu, viņš ir tētis. Izrādes režisors Jānis Znotiņš.

Biļetes cena – no 8 līdz 10 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.

8. decembris
Siguldas 1.pamatskolas deju kolektīva „Purenīte” koncerts Siguldas pagasta Kultūras namā

Ieeja – bez maksas.

10. decembris
Mākslu skolas „Baltais flīģelis” Ziemassvētku ieskaņu koncerts Turaidas muzejrezervātā
14. decembris - 7. janvāris
„Radīts S!guldā” Ziemassvētku tirdziņš
14. decembris - 26. decembris
Ziemas koncertzāle
17. decembris
Ziemassvētku pasākums Siguldas novada senioriem Siguldas pagasta Kultūras namā

Ieeja – bez maksas.

20. decembris plkst. 20:00
Jauktā kora „Atvars” Ziemassvētku koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”
21. decembris
Ziemassvētku koncerts Jūdažu Sabiedriskajā centrā
23. decembris plkst. 18:00
Ziemassvētku koncerts kopā ar Tautumeitām, Jāni Aišpuru un Laimu Jansoni kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 12 līdz 20 eiro.

26. decembris plkst. 10:00
Ziemassvētku volejbola turnīrs Siguldas Sporta centrā
28. decembris - 29. decembris
16.Siguldas novada atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā Siguldas Sporta centrā
ID karšu piedāvājums
28. decembris plkst. 17:00
Koncertuzvedums bērniem „Svētki koru pilī” koncertzālē „Baltais flīģelis”

Sestdien, 28. decembrī, plkst. 17.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” būs iespēja baudīt koncertuzvedumu bērniem „Svētki koru pilī” kopā ar Valsts Akadēmisko kori „Latvija”.

Aptuveni stundu garajā koncertuzvedumā būs iespēja iepazīties ar kora noslēpumiem – tiks meklētas un rastas atbildes uz tādiem jautājumiem kā: no kā sastāv koris, ko kora dziedātāji ar savām balsīm var paveikt, ko īsti dara diriģents un vai viegli kļūt par kordziedātāju.

Biļetes cena – no 7 līdz 10 eiro.​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” audzēkņiem – 40% atlaide.

30. decembris - 5. janvāris
Pasaules kausa sacensības bobslejā un skeletonā
31. decembris plkst. 21:00
Jaungada balle kultūras centrā „Siguldas devons”
10. februāris - 16. februāris
Eiropas čempionāta meistarsacīkstes bobsleja divniekos un skeletonā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”
1. aprīlis plkst. 19:00
Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde „Vienreiz jau var” kultūras centrā „Siguldas devons”

Biļetes cena – no 10 līdz 18 eiro.