Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ziņas uzņēmējiem

Aicinām atsaukties Siguldas novada komersantus un saimnieciskās darbības veicējus, neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares (SIA, AS, ZS, IK, pašnodarbinātas personas), piesakoties jaunumu saņemšanai, aizpildot veidlapu tiešsaistes vidē.

Reizi mēnesī uz anketā norādīto e-pasta adresi tiks sūtīta “Ziņas uzņēmējiem” ar apkopotu aktuālo informāciju par dažādiem jaunumiem un aktualitātēm, tostarp semināriem, apmācībām, atbalsta veidiem, projektiem un konkursiem, kā arī citu informāciju, ko novada uzņēmējiem piedāvā Siguldas novada pašvaldība un citas organizācijas.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītāju, zvanot uz tālruņa numuru 22017156 vai rakstot uz e-pasta adresi kristine.zake@sigulda.lv.

 

2024

 

2023