Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piekļūstamība

Piekļūstamības paziņojums

Siguldas novada pašvaldība saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 “Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas savu tīmekļa vietni veidot piekļūstamu.

Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietni –  https://sigulda.lv/

Tīmekļa vietnei veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums. Izmantotā metode – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļa vietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

Cik piekļūstama ir šī tīmekļa vietne?

Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietne vietne daļēji atbilst noteikumiem Nr. 445 turpmāk minēto iemeslu dēļ:

  • piekļūstamība no tastatūras un redzamais fokuss: pārvietojoties ar tastatūras palīdzību, atlasītie elementi netiek izcelti pietiekoši.
  • teksta izmēru maiņa lielākos izmēros darbojas, bet atsevišķos brīžos neatspoguļojas korekti;

Šī tīmekļa vietne pēdējo reizi tika izvērtēta 2020. gada 28. decembrī. Izvērtēšanu veica Informācijas tehnoloģiju nodaļas datorsistēmu un datortīklu administrators Dāvis Bērtulis.

Izvērtējumu apliecinošs dokuments: https://www.sigulda.lv/public/download.php?id=5885.

Piekļūstamības alternatīvas

Lai saņemtu saturu, kas šobrīd nav piekļūstams, aicinām nepieciešamo formātu pieprasīt pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970848.

Atsauksmēm un saziņai

Siguldas novada pašvaldības atbildīgie speciālisti nepārtraukti cenšas uzlabot tīmekļa vietnes piekļūstamību.

Ja tiek konstatētas kādas nepilnības, kas nav minētas piekļūstamības paziņojumā, vai ir nepieciešamība saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, aicinām sazināties ar Sabiedrisko attiecību nodaļu:

 

Atsauksmes, ierosinājumi un sūdzības tiks izskatītas un atbilde sniegta likumā noteiktā kārtībā – 7 darbdienu laikā..

Sūdzību iesniegšana

Par tīmekļa vietnes piekļūstamību Siguldas novada pašvaldībā atbildīga Sabiedrisko attiecību nodaļa un Informācijas tehnoloģiju nodaļa.

Ja Siguldas novada pašvaldība, kas atbildīga par attiecīgās tīmekļa vietnes www.sigulda.lv saturu, nav atbilstoši reaģējusi uz lietotāja iesniegumu vai sūdzību par tīmekļa vietnes satura piekļūstamību, lietotājam ir tiesības iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam:

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 2020. gada 17. decembrī un atkārtoti pārskatīts 2020. gada 28. decembrī.

Šo paziņojumu apstiprināja Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sindija Brikmane un Informāciju tehnoloģijas nodaļas vadītājs Reinis Plešaunieks.