Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Nekustamā īpašuma nodoklis

Ar nekustamā īpašuma nodokli apliek zemi, ēkas, tai skaitā kadastra informācijas sistēmā reģistrētas, bet ekspluatācijā nenodotas ēkas un inženierbūves.

Nekustamā īpašuma nodokli maksā Latvijas vai ārvalstu fiziskās un juridiskās personas un uz līguma vai citādas vienošanās pamata izveidotas šādu personu grupas vai to pārstāvji, kuru īpašumā, tiesiskajā valdījumā vai lietošanā ir nekustamais īpašums.

Saskaņā ar likumu “​Par nekustamā īpašuma nodokli” līdz katra gada 15. februārim novada iedzīvotājiem tiek izsūtīti nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumi. Gadījumā, ja nekustamā īpašuma nodokļa maksātājs līdz 15. februārim nav saņēmis maksāšanas paziņojumu, aicinām informēt pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļa administratorus, rakstot uz e-pasta adresi kristine.berze@sigulda.lv, gunita.zarina@sigulda.lv. Iedzīvotāji, kuri nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumus vēlas saņemt e-pastā, aicināti aizpildīt pieteikuma veidlapu pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, portālā www.epakalpojumi.lv vai iesniegt iesniegumu pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Latvijā nekustamā īpašuma nodokli aprēķina no nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības, kuru nosaka Valsts zemes dienests. 

 

 

 

 

Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa
Nekustamā īpašuma nodokļa likme
Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojums