Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Siguldā notiks sadzīves lielgabarīta, zaļo un dārza atkritumu nodošanas akcija

2019-09-10

Otrdien, 17. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas” Siguldas pilsētas SIA „Jumis” aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā.

Akcijas laikā būs iespējams bez maksas nodot tādus sadzīves un lielgabarīta atkritumus kā dīvāni, skapji, krēsli, galdi, paklāji un citus, kā arī sadzīvē izmantotus priekšmetus un uzkrātos dārza un zaļos atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza pārpalikumus, lapas, zāli un zarus. Lielgabarīta atkritumus bez maksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Akcijas laikā par 30 eiro/m3 būs iespēja nodot arī jaukta tipa celtniecības atkritumus.

Tie iedzīvotāji, kuriem nav iespējas šķirošanas punktā „Zemdegas” atkritumus nogādāt saviem spēkiem, tiek aicināti līdz 10. septembrim pieteikt maksas transporta pakalpojumu, zvanot uz tālruņa numuru 26112288.

Ierodoties atkritumu pieņemšanas laukumā, apmeklētāji aicināti rūpīgi izvērtēt un ievērot drošības pasākumus, par kuriem katra persona, nododot savus lielgabarīta atkritumus, atbildību uzņemas individuāli.

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar Siguldas pilsētas SIA „Jumis” klientu apkalpošanas speciālistu, zvanot uz tālruņa numuru 26112288.