Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Norisinājušās Siguldas novada skolu komandu sacensības tautasbumbā

2020-02-12
12. februārī Allažu Sporta centrā norisinājās Siguldas novada skolu komandu atklātās sacensības tautasbumbā, kas reizē bija arī atlase uz Vidzemes reģiona skolu komandu tautasbumbas turnīru, kas notiks 25. februārī Siguldas Sporta centrā.
 
Allažu Sporta centrā notika spraigas cīņas divos laukumos, sacensībās kopumā piedaloties sešām zēnu un piecām meiteņu komandām. Meiteņu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Siguldas pilsētas vidusskola, otro vietu ieguva Siguldas 1. pamatskola, trešo vietu – Garkalnes pamatskola. Par pārsteigumu parūpējās zāles saimnieku Allažu pamatskolas zēnu komanda, kura vairāku līdzvērtīgu komandu konkurencē izcīnīja pirmo vietu. Sudraba un bronzas medaļu īpašnieki līdzīgi kā meiteņu komandām – otrā vieta Siguldas 1. pamatskolai un trešā vieta Garkalnes pamatskolai.
 
Sacensības organizēja Siguldas Sporta skola, galvenā tiesnese – Andra Fridrihsone. Līnijtiesnešu pienākumus pildīja skolēni no Siguldas 1. pamatskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas.
 
Savukārt uz Vidzemes reģiona skolu komandu tautasbumbu turnīru 25. februārī dosies pirmo divu vietu ieguvēji, attiecīgi meiteņu komanda no Siguldas pilsētas vidusskolas, zēnu komanda no Allažu pamatskolas un gan meiteņu, gan zēnu komanda no Siguldas 1. pamatskolas.
 
Iegūtās vietas meiteņu komandām:
 1. Siguldas pilsētas vidusskola
 2. Siguldas 1. pamatskola
 3. Garkalnes pamatskola
 4. Laurenču sākumskola
 5. Mores pamatskola
 
Iegūtās vietas zēnu komandām:
 1. Allažu pamatskola
 2. Siguldas 1. pamatskola
 3. Garkalnes pamatskola
 4. Siguldas pilsētas vidusskola
 5. Laurenču sākumskola
 6. Mores pamatskola