Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Raiņa parkā atvērto basketbola treniņu vadīs Mārtiņš Gulbis

2020-07-08

Piektdien, 10. jūlijā, plkst. 18.30 Raiņa parkā atvērto basketbola treniņu vadīs Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris un vairāku Latvijas NBA basketbolistu individuālās meistarības slīpētājs Mārtiņš Gulbis.

Treniņš būs pieejams visiem interesentiem neatkarīgi no vecuma, dzimuma un meistarības līmeņa. Treniņš būs vērsts uz individuālās meistarības slīpēšanu. Dalībniekiem obligāti līdzi jāņem sava bumba un dalība treniņā pirms tam jāpiesaka pie Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545.

Treniņš ir bez maksas, taču būs brīvprātīga iespēja ziedot nodibinājumam “R.R. fonds”. Pasākums ir viena no nodibinājuma “R.R. fonds” vasaras aktivitātēm. Fonds tika nodibināts jūnijā, un tā pirmā iniciatīva ir vākt ziedojumus, lai Siguldas novada Sociālā dienesta redzeslokā esošie bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm septembrī varētu uzsākt basketbola treniņus Siguldas Sporta skolā un viņiem būtu iegādāts viss nepieciešamais inventārs un nosegti visi nepieciešamie maksājumi līdz pat 2021. gada septembrim. Patlaban šim mērķim jau ir saziedoti 1287,77 eiro, kas ļaus pilnībā apgādāt vismaz trīs bērnus, kas izteikuši vēlmi septembrī sākt trenēties basketbolā.

Ziedojumu vākšana turpināsies līdz pat augusta beigām un atvērto treniņu vadīšanai Raiņa parkā piekrituši arī citas Latvijas basketbola personības. Tie tiks izziņoti katrs atsevišķi neilgi pirms viņu viesošanās Siguldā.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.