Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

No 12. janvāra Siguldas novada bibliotēka atvērta grāmatu izsniegšanai

2021-01-12

Ņemot vērā valdībā pieņemtos lēmumus, no 12. janvāra grāmatu izsniegšanai un saņemšanai atvērtas bibliotēkas, tai skaitā Siguldas novada bibliotēka, Siguldas pagasta Centra bibliotēka, Jūdažu bibliotēka un Mores pagasta bibliotēka; Allažu pagasta bibliotēka remontdarbu dēļ slēgta līdz 1. februārim. Bibliotēku lasītavas saskaņā ar valdības lēmumiem arī turpmāk būs slēgtas. Apmeklētāji aicināti ievērot noteiktos drošības pasākumus – izvietotās aizsargbarjeras, 2 metru distanci, dezinficēt rokas pie dezinfekcijas stendiem, kā arī valkāt sejas aizsargmaskas.

Grāmatas pirms bibliotēkas apmeklējuma jārezervē, izmantojot elektronisko katalogu. Rezervāciju iespējams veikt, rakstot uz e-pasta adresi biblioteka@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67973258.

Bibliotēkas apmeklētāji pirms apmeklējuma aicināti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku gadījumā, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Siguldas novada bibliotēkas darba laiks 12.–16. janvārī:

  • 12. janvārī plkst. 11.00–19.00;
  • 13., 14., 15. janvārī plkst. 10.00–18.00;
  • 16. janvārī plkst. 10.00–15.00.

Siguldas novada bibliotēkas vadība informē, ka no 18. janvāra līdz 8. februārim bibliotēkā tiks veikta krājuma inventarizācija, tādējādi bibliotēka šajā laikā būs slēgta.