Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Līdz 15. janvārim aicina pieteikties pārtikas paku saņemšanai 21. janvārī

2021-01-13

Ņemot vērā valstī esošo ārkārtējo situāciju un valdībā pieņemtos drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai, 2. mācību semestra sākumā Siguldas novada pašvaldība turpina nodrošināt pārtikas pakas. To saņemšanai var pieteikties maznodrošinātas ģimenes un ģimenes, kurām ir piešķirts statuss “Siguldas novada pašvaldības ģimene, kuras aprūpē ir trīs un vairāk bērni” un kuru bērni mācās attālināti Siguldas novada skolās no 5. līdz 12. klasei. Pārtikas paku izdale norisināsies 21. janvārī Siguldas Valsts ģimnāzijā Ata Kronvalda ielā 7 un Siguldas novada Jaunrades centrā Raiņa ielā 3 no plkst. 9.00 līdz 17.00. Pieteikties paku saņemšanai iespējams līdz 15. janvārim, zvanot no plkst. 8.00 līdz 18.00 uz tālruņa numuru 20290017 Sociālajam dienestam.

Siguldas novada pašvaldības Sociālais dienests, saņemot pieteikumus no ģimenēm, kuras atbilst atbalsta saņemšanas kritērijiem, vienosies par laika grafiku, kādā pakas tiks saņemtas, lai nenotiktu drūzmēšanās un savstarpējais kontakts. Pēc pārtikas pakas aicinām ierasties tikai vienu pārstāvi no katras ģimenes; lūgums izmantot mutes un deguna aizsegus.

Daudzveidīgas, veselīgas un sabalansētas pārtikas pakas saskaņā ar iepirkuma konkursa rezultātiem komplektē uzņēmums SIA “Vita mārkets”. Tajās, tāpat kā iepriekš, ietilps dārzeņi (kartupeļi, burkāni, kāposti, āboli un citi), bakalejas preces (rīsi, makaroni, tēja, pārslas un citi), kā arī piena produkti un olas. Pārtikas pakas tiek izsniegtas par attālināto mācību periodu janvārī; tās plānotas 17,50 eiro vērtībā. Aptuvenais pārtikas pakas svars varētu būt aptuveni 15 kilogrami.

Papildus tam atgādinām, ka ģimenes, kurām nepieciešams tūlītējs un apstākļiem atbilstošs atbalsts pamatvajadzību nodrošināšanai, aicinām sazināties ar pašvaldības Sociālo dienestu, lai saņemtu atbalstu un pārvarētu krīzes situācijā radušās grūtības. Sociālais dienests izvērtēs konkrēto situāciju un radīs vispiemērotāko atbalstu. Lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi socialais.dienests@sigulda.lv.