Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Iedzīvotājus aicina balsot konkursā “Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020”

2021-02-19

Labklājības ministrija līdz 28. februārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā “Gada balva sociālajā darbā Latvijā 2020”. Nominācijā “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2020” konkursa žūrija balsošanai izvirzījusi Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāju Kristīni Freibergu. Aicinām ikvienu novērtēt Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas ieguldījumu, aizpildot balsojuma anketu par nomināciju “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2020” šeit.

“Pateicoties Kristīnes ieguldījumam, pēdējo gadu laikā vērojama gan sociālā dienesta strauja attīstība, gan darbības virzienu paplašināšanās. Uzticēšanās, drošība, sadarbība, individuāla pieeja uz izpratne par saviem darbiniekiem un viņu darbības stiliem vislabāk raksturo Kristīni kā sociālā dienesta vadītāju. Katram klientam vai sadarbības partnerim Kristīne pievērš individuālu un koncentrētu uzmanību, kā rezultātā tiek sasniegts izvirzītais mērķis un pozitīvs rezultāts”, tā par K. Freibergu raksta Labklājības ministrijas konkursa žūrijas komisija. Pilnu aprakstu iespējams izlasīt šeit.

Par katru pretendentu žūrijas komisijas balsojums nominācijās veidos 50% no kopējā punktu skaita un iedzīvotāju balsojums 50% no kopējā punktu skaita. Konkursa balvu saņems viens uzvarētājs ar visaugstāko punktu skaitu katrā no nominācijām.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē – sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās u.c. sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kā arī citās institūcijās, kur tiek nodrošināts sociālā darba pakalpojums un sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā. Konkurss ļauj arī godināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus, popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, celt profesijas prestižu un rādīt labo praksi.

Konkurss tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju.