Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

1. maijā Siguldā norisināsies pirmais jaunās sezonas Dubultprieka tirdziņš

2021-04-29

Sestdien, 1. maijā, no plkst. 9.00 Stacijas ielā pie Siguldas vecā tirgus norisināsies šīs sezonas pirmais Dubultprieka tirdziņš. Kā ierasts, pārdevēji tirdziņā ieradīsies ar savām automašīnām un no to bagāžniekiem tirgos savas personiskās mantas, kuras saimniecībā vairs nav noderīgas – apģērbus, apavus, velosipēdus, lustras, mēbeles, spoguļus, sīkos interjera priekšmetus, bērnu ratus, autokrēsliņus, sadzīves tehniku, datortehniku, grāmatas, personīgās kolekcijas un citas preces.

Pagājušajā gadā tirdziņi vasaras laikā norisinājās divas reizes mēnesī, un pieprasījums bija lielāks, nekā to atļāva tirdzniecībai atvēlētā vieta, tādēļ šogad tirgošanās notiks katru sestdienu līdz pat septembrim.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, šogad atklāšana notiks bez svinībām un ceremonijām, toties notiks tirgošanās.

Atrodoties tirdziņa teritorijā, gan pārdevējiem, gan pircējiem obligāti jālieto mutes un degunu aizsargmaskas. Organizatori aicina nedrūzmēties un ievērot 2 metru distanci vienam no otra.

Dubultprieka tirdziņu organizē SIA “Z Risinājumi”. Tālruņa numurs papildu informācijai 26833073.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.