Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Sapratu

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.
Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Lasīt vairāk

Informācija par digitālo Covid-19 sertifikātu

2021-06-09

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija informē, ka ir uzsākta digitālo Covid-19 sertifikātu izmantošana. Digitālie sertifikāti ir apliecinājumi par veikto vakcināciju pret Covid-19, veiktā Covid-19 laboratoriskā testa rezultātu vai Covid-19 pārslimošanas faktu. To var izmantot Latvijas Republikas teritorijā, piemēram, kā apliecinājumu pakalpojuma saņemšanai, iestādes vai pasākuma apmeklēšanai.

Iedzīvotājiem iespēja iegūt sadarbspējīgus vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātus elektroniski vai papīra formā. Savus digitālos Covid-19 sertifikātus iedzīvotāji var apskatīt tīmekļa vietnē covid19sertifikats.lv. Iedzīvotājam, pieslēdzoties vietnei ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem, jāpieprasa nepieciešamā sertifikāta izveide. Izveidoto sertifikātu ieteicams saglabāt savā viedierīcē vai izdrukāt papīra formātā. Ja sertifikātu nav iespējas saņemt elektroniski, tad to var pieprasīt arī papīra formātā iestādē, kura veica vakcināciju pret Covid-19 vai Covid-19 testu, jebkurā citā ārstniecības iestādē vai vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā.

Plašāka informācija par Covid-19 sertifikāta izveidi apskatāma šeit.