Ielādējam saturu... Lūdzu uzgaidiet!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmaiņas Siguldas novada Tūrisma informācijas centru darba laikā

2021-10-12

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju ir noteiktas izmaiņas Siguldas novada Tūrisma informācijas centru darba laikā.

Līdz 15. novembrim Siguldas novada Tūrisma informācijas centra Ausekļa ielā 6 darba laiks:

  • Pirmdienās, otrdienās un trešdienās  slēgts;
  • Ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās – plkst. 9.00–18.00;

 

Līdz 15. novembrim Gaujas nacionālā parka informācijas centrs “Gūtmaņala” darba laiks:

  • Pirmdienās, otrdienās un trešdienās  slēgts;
  • Ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās – plkst. 9.00–17.00;

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.